Atsisakyti - dar nereiškia nenorėti

2010.04.08 nobody
  • 414
26
sausainiai, atsisakyti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
as tokius dbr valgau :P :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
eina naaaaaaaaaaaaa, net suskydau pamates paveiksleli.. ziauriai noriu tokiu sausainiu! :<
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
Mm.. Maryland sausainukai.. Love it ;D
Spameris 5772    
Gaidelis skaniau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
Kaip Gerai Kad Yra Maryland mmm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
geras, kaip tik dabar šituos valgau :D fainei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
troskina mane :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
noriu tu sausainiu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
:(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
tai jau tirkai blet!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
Mano skaniausi sausainiai, bet sveciuose ir ju atsisakyciau is mandagumo ;}}}}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
tai aišku, man kai svečiuose ką nors kartais pasiūlo, atsisakau tik iš mandagumo, o ne todėl, kad nenoriu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
Būtent!!!:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
noriu valgyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
va cia tai tiesiai i 10
Kristea 5867    
Valgyt užsimaniau ;s
indigokid 5884    
Jo, a6 irgi manau kad čia Maryland. Dievų sausainiai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
Čia spėju ,,Maryland" sausainiai ;D
mes tokius per pamoką valgom ^^,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
m... seiles kaupiasi
Lukasas 5918    
Gaila,kad ne kokioj Afrikoj gyveni.Pamėgtum ne tik sausainius,bet ir trupinius.
Vyncas 5919    
Gaila, nlb sausainius mėgstu : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
#2 bet juk cia tik sausainukai :) mesyte skaniau gal atrodytu :)
wwestas 5919    
Gerai pasakyta :) +10 :) oj, nėra tiek... :S +5 tada :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
Free cookies :D
Nyctereutes 5919    
noriu, labai skaniai atrodo :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
O taip :)
Grįžti į viršų