Atsisakyk gyvenimo, - jei nori gyventi.

2010.05.28 vArnas
  • 143
12
gyvenimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5177    
#9 vienas geriausių mano matytų filmų, labai įkvėpęs mane keliauti:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
tikrai geras filmas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
#9 -sutinku :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
Pažiūrėkit filmą "into the wild" ir suprasit :)
Gusta-Fang 5871    
Man sita ft i windows xp pagrindini fona panasi;D
Nuotraukos nėra
Im_just_sayin 5871    
#6 *juokiasi* Tau klaviatūros krauju aptaškyt negaila? ... *susimąsto* Tu juk juokauji. Ar aš siaubingai klystu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
Persipjoviau venas, pakomentuokit kaip man dabar jaustis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
kas geras atsigaukit? emo komentuoja cia turbut tas demotyvacijas.. eikit venu pasipjaustyt ir gyvenimo atsisakykit,, durnelei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
Geras
Corleone 5872    
Jei gerai pagavau minti tai ziauriai geras .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
Sito kaskaip nesuprantu..gal gletu kas? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
Gili mintis +5
Grįžti į viršų