#9 vienas geriausių mano matytų filmų, labai įkvėpęs mane keliauti:)
Atsisakyk gyvenimo, - jei nori gyventi.
Anonimas
5177
Anonimas
5853
tikrai geras filmas :)
Anonimas
5859
#9 -sutinku :)
Anonimas
5870
Pažiūrėkit filmą "into the wild" ir suprasit :)
Gusta-Fang
5871
Man sita ft i windows xp pagrindini fona panasi;D
Im_just_sayin
5871
#6 *juokiasi* Tau klaviatūros krauju aptaškyt negaila? ... *susimąsto* Tu juk juokauji. Ar aš siaubingai klystu?
Anonimas
5871
Persipjoviau venas, pakomentuokit kaip man dabar jaustis
Anonimas
5872
kas geras atsigaukit? emo komentuoja cia turbut tas demotyvacijas.. eikit venu pasipjaustyt ir gyvenimo atsisakykit,, durnelei
Anonimas
5872
Geras
Corleone
5872
Jei gerai pagavau minti tai ziauriai geras .
Anonimas
5872
Sito kaskaip nesuprantu..gal gletu kas? :)
Anonimas
5873
Gili mintis +5
|

