Atsimeni ?

2011.01.09 Profile_name
  • 1002
105
Atsimeni ?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5171    
Kam mazesnes, kam tokios pacios...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
#103 as ziurriu jums px kad algos buvo mazesnes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5358    
gražinkit tokias kainas jomajo, liudna pasidare, pm kad buvau maziukas , bet vistiek verkt norisi. Gražinkit praejti i dabarti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5410    
Vadinas aš su bomba važinėju ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
niekam nerupi tos kainos vaziavo ir vaziuos saibu visi belekiek turi jus neuikit kurnors
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
#97 Nesupranti tai geriau nuimk pirštus nuo klaviatūros ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
pz pz pz :(((((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
#97 boba, tu boba...
Palmer 5585    
taigi su dujom rizikinga važinėti. kaip kokia bomba važinėjanti ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
Neatsimenu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
net juoką sukelia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Atsimenu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
#78 liūdnos prognozės, bet bent jau pakėlei nuotaiką. :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
gudiska salerka ir dbr pigesne ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
kad ir dabar tokia kaina butu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
Sitai tai dar daug kas turėtu atsimint, bet ar atsimenat kai dujos buvo 0.90 lt?
pijuxxx 5642    
....
pijuxxx 5642    
seni geri laikai....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
Tai jei sakai kad seniai buvo tai atsimeni :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
neatsimenu, nes jau labai seniai taip buvo... :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
bl dar 80 buvo ;D
Nuotraukos nėra
frenkas 5643    
nufotkinkit dabar kas nors lukoilo kainas, bus idomu palyginti po 5 metu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
dabar net baltarusiskas kuras brangesnis:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
Net sugraudino :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
R-A-B-A-R-B-A-R-A-I
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
aha ir labai gerai dar pamenu kai statoile dujos kainavo 0,99cnt ir net mirkciojo uzrasas man rods buvo ir dar keliais centais net pigesnes ot laikai buvo mmm
Nuotraukos nėra
audangiucas 5645    
Nelabai atsimenu.
Nuotraukos nėra
ulalala 5645    
tai nepergyvenkit, uz poros metu vel tokius skaicius svieciancius matysim, tik valiuta bus kita - eurai:)
Metal_heart 5646    
;(
Nuotraukos nėra
aaaaab 5646    
taigi dar net 80 benzas yra pardavime, cia laaaabai senai taip buvo. jau 92 senokai nera, o cia dar 80imtas....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
bet juk tada ir lito perkamoji galia buvo didesne.. uz ta pati lita kelis litus galedavai alaus ir cigareciu pasiimt, o dabar tik cigareciu.. :) viskas cia normalu.. zmones ir pinigu maziau turedavo, atlyginimai mazesni buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
jo buvo gerai tada, as visai noreciau, kad kasnors suorganizuotu mitinga prie seimo vel, davai darom koki pavasari visi ka? :D tikra tikrai tikrai vaziuociau ir prisideciau prie langu dauzymo, norit kritikuokit norit ne, bet tokiam seimui ir molotovo kokteiliu pasidaryciau dar net. ir butu visai negaila... !!! greiciau zmones organizuokit..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
dabar tokias padarytu tai kai visi suvaziutu (KAI TADA PRIES BRANGIMA ) MES SU TEVU 4 VALANDAS LAUKEM PUSES KM EILE BUVO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
geri laikai buvo..
Nuotraukos nėra
bertoselis 5647    
nu jo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
Cia dra daug palyginus su 1998
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
2003 metai cia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
kelinti cia metai? :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
Aisku atrodo pigu labai, bet juk anuomet lito reiksme buvo kitokia..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
omg kaip pigu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
rojus zemeja ;D
Nuotraukos nėra
V1lius 5648    
#53 man irgi poxui ant taves
Nuotraukos nėra
V1lius 5648    
#17 iskur perki man irgi reikia :D
Nuotraukos nėra
V1lius 5648    
#17 iskur perki man irgi reikia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
#55 nes adminai idiotai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
#55 nes adminai idiotai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
reklamos galėjo ir nedaryt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
Kaaaaai dyzelis pigus!!! Už 30Lt iš Kns į Klp nulėkt galima buvo su kokiu bmw..
(50-100)
Grįžti į viršų