Kam mazesnes, kam tokios pacios...
Atsimeni ?
Anonimas
5171
Anonimas
5228
#103 as ziurriu jums px kad algos buvo mazesnes
Anonimas
5358
gražinkit tokias kainas jomajo, liudna pasidare, pm kad buvau maziukas , bet vistiek verkt norisi. Gražinkit praejti i dabarti
Anonimas
5410
Vadinas aš su bomba važinėju ;D
Anonimas
5546
niekam nerupi tos kainos vaziavo ir vaziuos saibu visi belekiek turi jus neuikit kurnors
Anonimas
5556
#97 Nesupranti tai geriau nuimk pirštus nuo klaviatūros ;D
Anonimas
5564
pz pz pz :(((((
Anonimas
5585
#97 boba, tu boba...
Palmer
5585
taigi su dujom rizikinga važinėti. kaip kokia bomba važinėjanti ;D
Anonimas
5591
Neatsimenu
Anonimas
5633
net juoką sukelia :D
Anonimas
5637
Atsimenu
Anonimas
5637
#78 liūdnos prognozės, bet bent jau pakėlei nuotaiką. :}
Anonimas
5640
gudiska salerka ir dbr pigesne ;]
Anonimas
5641
kad ir dabar tokia kaina butu :)
Anonimas
5642
Sitai tai dar daug kas turėtu atsimint, bet ar atsimenat kai dujos buvo 0.90 lt?
pijuxxx
5642
....
pijuxxx
5642
seni geri laikai....
Anonimas
5642
Tai jei sakai kad seniai buvo tai atsimeni :D
Anonimas
5643
neatsimenu, nes jau labai seniai taip buvo... :(
Anonimas
5643
bl dar 80 buvo ;D
frenkas
5643
nufotkinkit dabar kas nors lukoilo kainas, bus idomu palyginti po 5 metu :)
Anonimas
5644
dabar net baltarusiskas kuras brangesnis:D
Anonimas
5644
Net sugraudino :(
Anonimas
5644
R-A-B-A-R-B-A-R-A-I
Anonimas
5645
aha ir labai gerai dar pamenu kai statoile dujos kainavo 0,99cnt ir net mirkciojo uzrasas man rods buvo ir dar keliais centais net pigesnes ot laikai buvo mmm
audangiucas
5645
Nelabai atsimenu.
ulalala
5645
tai nepergyvenkit, uz poros metu vel tokius skaicius svieciancius matysim, tik valiuta bus kita - eurai:)
Metal_heart
5646
;(
aaaaab
5646
taigi dar net 80 benzas yra pardavime, cia laaaabai senai taip buvo. jau 92 senokai nera, o cia dar 80imtas....
Anonimas
5646
bet juk tada ir lito perkamoji galia buvo didesne.. uz ta pati lita kelis litus galedavai alaus ir cigareciu pasiimt, o dabar tik cigareciu.. :) viskas cia normalu.. zmones ir pinigu maziau turedavo, atlyginimai mazesni buvo
Anonimas
5646
jo buvo gerai tada, as visai noreciau, kad kasnors suorganizuotu mitinga prie seimo vel, davai darom koki pavasari visi ka? :D tikra tikrai tikrai vaziuociau ir prisideciau prie langu dauzymo, norit kritikuokit norit ne, bet tokiam seimui ir molotovo kokteiliu pasidaryciau dar net. ir butu visai negaila... !!! greiciau zmones organizuokit..
Anonimas
5646
dabar tokias padarytu tai kai visi suvaziutu (KAI TADA PRIES BRANGIMA ) MES SU TEVU 4 VALANDAS LAUKEM PUSES KM EILE BUVO
Anonimas
5646
geri laikai buvo..
Geraldas
5647
www.demotyvacija.lt/jei-negrisiu-1316913.html
Geraldas
5647
www.demotyvacija.lt/jei-negrisiu-1316913.html
bertoselis
5647
nu jo...
Anonimas
5647
Cia dra daug palyginus su 1998
Anonimas
5647
2003 metai cia :D
Anonimas
5647
kelinti cia metai? :O
Anonimas
5647
Aisku atrodo pigu labai, bet juk anuomet lito reiksme buvo kitokia..
Anonimas
5647
omg kaip pigu :D
Anonimas
5648
rojus zemeja ;D
V1lius
5648
#53 man irgi poxui ant taves
V1lius
5648
#17 iskur perki man irgi reikia :D
V1lius
5648
#17 iskur perki man irgi reikia :D
Anonimas
5648
#55 nes adminai idiotai
Anonimas
5648
#55 nes adminai idiotai
Anonimas
5648
reklamos galėjo ir nedaryt
Anonimas
5648
Kaaaaai dyzelis pigus!!! Už 30Lt iš Kns į Klp nulėkt galima buvo su kokiu bmw..
|

