Adblock. Jau kokius 3 metus nemačiau reklamų.
Atsikimšk!! - Tuborg!!
Anonimas
4924
Anonimas
5345
Opera naudokit...
knopkytea
5469
ziauryne :D
Anonimas
5495
#7 Atsilikes nuo gyvenimo. Aluuus blee.
Spartasaurus
5495
trollface = tuborg
Anonimas
5495
tkas tas tuborg? Cemento maisykle kokia?
Anonimas
5496
fsfwfwwgrr
Gusta-Fang
5496
Kai isijungia ta reklama visu garsu visad isgasdina. ;D
Anonimas
5496
Nu man tai kazkaip dar nei karto nebuvo ismete tos tuborg reklamos ;D Thank you captain obivious!
Anonimas
5496
Čia nei vienas jos nematęs, bet visi girdėję.
Anonimas
5496
add-blokeri isirašykit, nė vienos reklamos, nė viename puslapyje neišvysite.
Piggytwo
5496
kas tas turbog blee ?
Anonimas
5496
Ir kaiptik kai ijungiau sita demo tuborg ;D
Anonimas
5496
Eik nx uzpiso su ta tuborg
Anonimas
5496
#3 (y) as ir
Anonimas
5496
Nemates tos reklamos ,nes naudoju Opera
Anonimas
5496
Nemates nei karto tos reklamos. Noriu pamatyti. Bet adblockeris veikia :D
brigaad
5496
Jie blokuoja vis tai ^^
|

