Atsikimšk!! - Tuborg!!

2011.06.06 bingbang
  • 263
18
mano, veido, mina, tokia, buna







Nuotraukos nėra
Anonimas 4924    
Adblock. Jau kokius 3 metus nemačiau reklamų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5345    
Opera naudokit...
knopkytea 5469    
ziauryne :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5495    
#7 Atsilikes nuo gyvenimo. Aluuus blee.
Spartasaurus 5495    
trollface = tuborg
Nuotraukos nėra
Anonimas 5495    
tkas tas tuborg? Cemento maisykle kokia?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5496    
fsfwfwwgrr
Gusta-Fang 5496    
Kai isijungia ta reklama visu garsu visad isgasdina. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5496    
Nu man tai kazkaip dar nei karto nebuvo ismete tos tuborg reklamos ;D Thank you captain obivious!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5496    
Čia nei vienas jos nematęs, bet visi girdėję.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5496    
add-blokeri isirašykit, nė vienos reklamos, nė viename puslapyje neišvysite.
Piggytwo 5496    
kas tas turbog blee ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5496    
Ir kaiptik kai ijungiau sita demo tuborg ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5496    
Eik nx uzpiso su ta tuborg
Nuotraukos nėra
Anonimas 5496    
#3 (y) as ir
Nuotraukos nėra
Anonimas 5496    
Nemates tos reklamos ,nes naudoju Opera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5496    
Nemates nei karto tos reklamos. Noriu pamatyti. Bet adblockeris veikia :D
brigaad 5496    
Jie blokuoja vis tai ^^
Grįžti į viršų