Adblock. Jau kokius 3 metus nemačiau reklamų.
Atsikimšk!! - Tuborg!!
Anonimas
4926
Anonimas
5347
Opera naudokit...
knopkytea
5471
ziauryne :D
Anonimas
5497
#7 Atsilikes nuo gyvenimo. Aluuus blee.
Spartasaurus
5497
trollface = tuborg
Anonimas
5497
tkas tas tuborg? Cemento maisykle kokia?
Anonimas
5497
fsfwfwwgrr
Gusta-Fang
5498
Kai isijungia ta reklama visu garsu visad isgasdina. ;D
Anonimas
5498
Nu man tai kazkaip dar nei karto nebuvo ismete tos tuborg reklamos ;D Thank you captain obivious!
Anonimas
5498
Čia nei vienas jos nematęs, bet visi girdėję.
Anonimas
5498
add-blokeri isirašykit, nė vienos reklamos, nė viename puslapyje neišvysite.
Piggytwo
5498
kas tas turbog blee ?
Anonimas
5498
Ir kaiptik kai ijungiau sita demo tuborg ;D
Anonimas
5498
Eik nx uzpiso su ta tuborg
Anonimas
5498
#3 (y) as ir
Anonimas
5498
Nemates tos reklamos ,nes naudoju Opera
Anonimas
5498
Nemates nei karto tos reklamos. Noriu pamatyti. Bet adblockeris veikia :D
brigaad
5498
Jie blokuoja vis tai ^^
|

