Atsargiai - nes Mamos žino viską

2010.10.17 Nikis
  • 87
44
maxima, mamos, zino, viska, joint, blunt







Meid 5056    
Suneli kodėl tavo tokios akys raudonos? Ai nežinau gal nuo vėjo nes labai didelis vėjas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
#21 tu savo byby pasmaukytum obode.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
#25 biški su savim šnekies ane?
micalota 5708    
:D
erikaslt 5727    
suktis geriau negu rūkyt fabrikinį š ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
Pzdc. :D
Nuotraukos nėra
kliokvarne 5731    
#25 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
#38 teisingai sakai papas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
#30 gerk vodka gaidy ir gyvenimas bus sviesesnis.
Nuotraukos nėra
Wiki 5731    
#35 true true
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
viska viska. :D
Wazzeee 5731    
Tas ir yra, kad kaikurios zino tai, ko istikrųjų nėra. ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Kurwa nebekomentuokit uzdusiu blet kwiesk greitaja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
bl tu hamas tai byby dejau su tokiais savo palinkejimais..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
E ryba neberybink
RYBA 5731    
rūkyk - gimdyk išsigimėlius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
saunuolis nu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
kakoju dar kartais ir issiteplioju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
mes TRYSE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
o kiek jusu laukia?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
tai reiskia nekakoji?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
kazkodel su sudais neuzsemu , tai nlb galiu ka ir komentuot apie kvapa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
susuk laukiam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
susukciau ir lygesni
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
koki sukursi sudo kvapa toki ir turesi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
bl ne kisk i suda ranku poto smirdes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Rasau pareiskima, uzpysai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
nu ir kas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
#16 bet paruko?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
15# i vena nesaudo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Gylys #14 tavo mama narkomane
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
narkomanas +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
girdejot? kad kuras brangs, nes pradedama gaminti is marihuanos =(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Bybi, nieko jos nezino.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
O taip :D Yra mane kelis kartus pagavus. Pažvengiau aš iš jos ale rimto veido. Prikaišiojo kelias dienas, o dabar vėl gerai. :D
Nuotraukos nėra
labadiena 5732    
#6 del zoles... lengviau pasidare kai pasakiau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
gerai butu toki kiasiaku db surukyt..
Geras_Iksas 5732    
zino viska TIK NE APIE SAVO VAIKUS..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
#1 Del sito dalyko,ane? Turbut nezinai net kaip vadinas,pagavo ji mat...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
Tobulas dzonis (inlove)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
2#
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
#2 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
Viską viską. :D Netgi tai, kad maximoje visoms kūdikių prekėms 40% nuolaida!
Nuotraukos nėra
labadiena 5732    
blet , mane praeitais metais pagavo del sito dalyko...
Grįžti į viršų