Atsargiai - nes Mamos žino viską

2010.10.17 Nikis
  • 87
44
maxima, mamos, zino, viska, joint, blunt







Meid 5054    
Suneli kodėl tavo tokios akys raudonos? Ai nežinau gal nuo vėjo nes labai didelis vėjas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
#21 tu savo byby pasmaukytum obode.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
#25 biški su savim šnekies ane?
micalota 5706    
:D
erikaslt 5725    
suktis geriau negu rūkyt fabrikinį š ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Pzdc. :D
Nuotraukos nėra
kliokvarne 5729    
#25 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
#38 teisingai sakai papas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
#30 gerk vodka gaidy ir gyvenimas bus sviesesnis.
Nuotraukos nėra
Wiki 5729    
#35 true true
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
viska viska. :D
Wazzeee 5729    
Tas ir yra, kad kaikurios zino tai, ko istikrųjų nėra. ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Kurwa nebekomentuokit uzdusiu blet kwiesk greitaja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
bl tu hamas tai byby dejau su tokiais savo palinkejimais..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
E ryba neberybink
RYBA 5729    
rūkyk - gimdyk išsigimėlius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
saunuolis nu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
kakoju dar kartais ir issiteplioju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
mes TRYSE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
o kiek jusu laukia?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
tai reiskia nekakoji?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
kazkodel su sudais neuzsemu , tai nlb galiu ka ir komentuot apie kvapa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
susuk laukiam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
susukciau ir lygesni
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
koki sukursi sudo kvapa toki ir turesi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
bl ne kisk i suda ranku poto smirdes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Rasau pareiskima, uzpysai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
nu ir kas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
#16 bet paruko?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
15# i vena nesaudo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Gylys #14 tavo mama narkomane
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
narkomanas +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
girdejot? kad kuras brangs, nes pradedama gaminti is marihuanos =(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Bybi, nieko jos nezino.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
O taip :D Yra mane kelis kartus pagavus. Pažvengiau aš iš jos ale rimto veido. Prikaišiojo kelias dienas, o dabar vėl gerai. :D
Nuotraukos nėra
labadiena 5729    
#6 del zoles... lengviau pasidare kai pasakiau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
gerai butu toki kiasiaku db surukyt..
Geras_Iksas 5730    
zino viska TIK NE APIE SAVO VAIKUS..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
#1 Del sito dalyko,ane? Turbut nezinai net kaip vadinas,pagavo ji mat...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
Tobulas dzonis (inlove)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
2#
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
#2 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
Viską viską. :D Netgi tai, kad maximoje visoms kūdikių prekėms 40% nuolaida!
Nuotraukos nėra
labadiena 5730    
blet , mane praeitais metais pagavo del sito dalyko...
Grįžti į viršų