geras :D
Atostogos - Prabudus, eiti papusryčiauti, ar palaukti 30min. ir papietauti?
Anonimas
5215
Anonimas
5452
as tai isvis pries dbz atsikeliu tai ant pietu. : D per vasaros atostogas dingsta mano pusryciai x
Anonimas
5482
man atsibudus jau nk nelieka tik vakarieniaut..
Anonimas
5484
vasarą tai išviso 5h. Po pietų Keliuosi;D Tai val palauki ir eini vakarieniaut.;D
Anonimas
5486
ar prabudus nolifint prie demotivaciju.
Anonimas
5486
Stai kuo vyras pranasesnis uz motery.
Anonimas
5486
Legendinė vyruko veido išraiška :D
sima48
5486
Tiesa :D
Anonimas
5486
AŠ tai iškart pietus valgau, net pusvalandžio nelaukiu ;P
marmuza
5486
Punceka tai gali paziureti mano demo naujas? Tau patiks
Anonimas
5486
gerule foto :D :D
|

