geras :D
Atostogos - Prabudus, eiti papusryčiauti, ar palaukti 30min. ir papietauti?
Anonimas
5214
Anonimas
5451
as tai isvis pries dbz atsikeliu tai ant pietu. : D per vasaros atostogas dingsta mano pusryciai x
Anonimas
5481
man atsibudus jau nk nelieka tik vakarieniaut..
Anonimas
5483
vasarą tai išviso 5h. Po pietų Keliuosi;D Tai val palauki ir eini vakarieniaut.;D
Anonimas
5485
ar prabudus nolifint prie demotivaciju.
Anonimas
5485
Stai kuo vyras pranasesnis uz motery.
Anonimas
5485
Legendinė vyruko veido išraiška :D
sima48
5485
Tiesa :D
Anonimas
5485
AŠ tai iškart pietus valgau, net pusvalandžio nelaukiu ;P
marmuza
5485
Punceka tai gali paziureti mano demo naujas? Tau patiks
Anonimas
5485
gerule foto :D :D
|

