Atminkit: - Pigūs treningai, pigus alus, kiauliškas charakteris ir 5 prieš 1 - nėra "krūta".

2010.09.08 Valdune
  • 253
50
marozai, forsai, gezai, mariu, alus, abibas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4981    
Snukiai tai tiesiog trykšta intelektu :D sumauti padugnės, išpjaut visus.
anonimas 5495    
ar man atrodo ar tas vidurinis be batu? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
amerikos lietuviai
Nuotraukos nėra
ainW 5745    
kaip tai nekruta...aisku kad kruta!
siaubas,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
man taip ziauriai atrodo tokie ..........nemegstu ju........taip nemegstu kad net turiu parasyt kaip nemegstu :D
Nuotraukos nėra
Valdune 5762    
#43 tai kad jie gyvena ne is savo kisenes o is kitu zmoniu. privogia , i "skupke" ir gyvena :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#43 humanoi dzinsai pigiau nei turgui treningai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#13 tai pries 12kos metu vaikus matai... Jo, vyrai is didziosios V :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#39 gerai sako, po tokiu 5 treningu atsikeli ir pareisi ramiai namo... o uzsirauk rimtai ant "kostiumuotu" tai gerai kad kuna rastu ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
O kur dar sukryziuotos kojytes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
neturiu nieko pries pries forsus , marozus [ar kaip jie ten save vadina] bet dauguma zmoniu mano kad jei jau su treningais tai jau nebe zmogus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
#37 perdedi. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Man asmeniškai tų žmonių gaila, nes gal būt jie neturėjo galimybės nusipirkti brangesnių džinsų ar kitokio tipo drabužių. Gal jie neturėjo tėvų kurie juos auklėtų, kaip mus. Visada tokias nuotraukas pamačius man kyla užuojauta. Nėra toks pasaulis gražus, vien tik 'prikolai'
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Jei Nesiojat treninga nereiskia kad jus kietesni uz Gucci armani dolce&gabana versace hugo boss ir t.t. UZ JU STOVI KUR KAS RIMTESNI TRENINGAI.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Vienas vp su kojinem.:D Na o demotyvacija - tikra tiesa.
Nuotraukos nėra
Valdune 5765    
#36 ne, bet maciau ir zinau daug atveju kai 5 ar daugiau sumusa viena ir tai nekalta visai. tas vat ir siutina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
jau pizduly gavai kad toki keli?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
#31 patikek jai bus rimti tai nebuse spejas rankos pakelti :) buvo taip kad vienas ant 5 ir 5ki pabego o buvo kad ejom patys 4 ant 2ju ir teko nesht slatkes :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
fffffffuuu forsai. (puke)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Turejau toky treninga, gail buvo komandinis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
... bet patogu bei efektyvu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
#24 arba suspardys taip, kad nebeatsikelsi :D
Spameris 5765    
#15 Visiškai pritariu : ]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
#24 Teisingai ;D Jei pamatys kad vienas suluzo nuo 1 smugio, matyt kiti nenores sokt ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
nzn kaip jum bet man tokie zmones atrodo apgailetinai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
"Ten guys jump one, what a man."
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Kruta su u + bruksnis , cia kazkoke nesamone, dar karta parodo kad lietuviai tikri lopai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
#24 Patarimas tikrai taiklus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Yra mano mieste buvę, kad 7 tokie ant 1 mergos užsikabino :) Taip pagalvojus, jeigu visus iki vieno Lietuvoje išnaikintų, aš nelabai benorėčiau dingt iš lietuvos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
tas vidurinis be batų ar kaip? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
stopudovai parase koks emo ar pns.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#18 Sportas ir forsai yra nesuderinami dalykai, plius tokie idiotai dazniausiai tokio sporto kacelke net nesuvokia, kadangi norint uzsimest mases reik ir galvoj biski kosytes turet. Sekmes tau svajojant apie kacelke stuburini, degtukranki :) .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
@13
forsiux nesusivalde
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
nulipkit nuo kompo eikit kur pasportuot ar in kacelka nes taip ir bus visa laika, nebent prisitaikysit ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#16 Sorry, bet čia tikra tiesa. Jaučiu, forsai net ir iš bažnyčios būtų išspirti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
kazka nuskriaude forsai, tai demo sukure :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Kas juo gali mėgti? O gi mūsų taipogi ,,labai išprususios'' merginos - fyfos. Kad sudegtų jie visi, degradai.
Summer 5766    
Visiškai sutinku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
vaikai 12 metu rasineja duhai pagautu sunesiotu vaikus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Duxai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
r.a.b.a.r.b.a.r.a.i
Nuotraukos nėra
Ramus 5766    
kai ziaurus ;D pasaulio ir gyvenimo nuskriausti tokie ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Nu pigus alus nėrai krūta, bet praktiška... Pigūs treningai... Irgi nekrūtai, bet praktiška... kiauliškas charakteris ir 5-1.... be komentarų.: |
Spameris 5766    
Va būtent!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
man kai juoks ima kai kokie 3 uzsiraun ant 1 tai tipo lb kruti... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
kaimiecia , lakudros ...
Nuotraukos nėra
Valdune 5766    
#3 suoliuko vierchai :D
OoS 5766    
Jiems px, jie vierchai
Rabarbariukas 5766    
#1 joa
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Socks & Sandals? FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Grįžti į viršų