Atiduosiu kačiuką į geras, rūpestingas rankas... - arba paskandinsiu.

2010.05.25 Vartotojovardas
  • 81
17
kaciukas







Nuotraukos nėra
Anonimas 3950    
Man patinka sitas katinelis as ji imsiu mano geros rankos
Rutuule. 5790    
koks mielas katyns.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
Uzbekistan tu D...as
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
#11 cia tai ziauriai tu....
Mirka 5873    
Maniškė gražiausia :p www.ipix.lt/images/55069777.jpg
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
mano katinas sterilizuotas ir yra labai svelnus ir geras katinas
Uzbekistan 5873    
vo mano kate 2 kart atsivedė, 1 kart, 2 neisgyveno, o kiti 2 buvo suvazineti automobilio, o dbr 2 kartas, jau 3 į jūrininkyste išejo ir dbr viena turiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
jei sterilizuoji lb pasikeic elgsena gyvunele nebemalonus pasidara...
taip kad geriau ismaudyt gerai ir be problemu >:D
Demotion 5873    
man ir taip buvo ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
bet cia tai ziaurei pasakyta
Zararakas 5873    
Senas juokelis...
Gusta-Fang 5873    
;(((((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
pritariu #4. geriau sterilizuot 1 karta nei zudyt kaciukus kelis kartus
GuoDy 5874    
#3 Gerai, kad skandina? Gal tegu geriau užmigdo, arba sugeba susitvarkyt su kate, kad jai netektų atsivest kačiukų, o po to, tų kačiukų nereikėtu nei skandint, nei migdyt, nei į gatvę mest...Didvyriai, jūs didvyriai.. Skandinant, taip pat kenčia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
lol juodasis humoras >_< bet gerai kad skandina :/ nemeta y gatve (* pasiziuri kaip gyvunu prieglaudose su gyvuneliais elgesi tj jautiesi dydvyris nuskandines katina :((( )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
ziauri realybe...
Veee 5874    
;\
Grįžti į viršų