Galėtum po kiekvienu komentaru ir neatrašinėt, panele KŪRĖJA. Niekam čia neįdomu. O ir demo ne į temą.
Atėjo mintis į galvą - Nieko nerado ir išėjo...
Anonimas
5558
Anonimas
5598
:D
Anonimas
5759
#30
Anonimas
5786
nuotrauka ne į temą..
Anonimas
5804
tai tipo jei ilipo i kazka, tai neturi smegenu? D:
Anonimas
5814
nieko nera geriau uz demotyvacija kurioje yra subiniu
Anonimas
5845
pajamu viduriuka :)
rip
5853
idėja atėjo į galvą ir dabar labai atkakliai ieško smegenų ;D
Anonimas
5890
mum galvoj dauginimasis
eclipse-nsx
5910
tas is desines subiniukas very good :))
Anonimas
5912
kas neuspratot tai va bachurai iesko nuogybiu ir pan, nieko nepamato ir iseina :D
Anonimas
5912
Geras sitas :) neiskart supratau :D
Anonimas
5912
as irgi tik po komentaru bata pastebejau
Anonimas
5912
I kakuti ilipo, bet merginai dzin - ne i batus ziurima :D
Vyncas
5912
o gal bato? ;o
Anonimas
5912
Bato nemačiau kol komentaru nepaskaičiau. :D
fucks
5912
nesamone
Sania
5912
geras :D
cigo
5912
ispradziu nepastebejau net pato... :D
Anonimas
5913
į šudą arba gumą įlipo :-/
Anonimas
5913
svarbu vidus, ne isore ;D
Vyncas
5913
Bet užtat kokie batai xD
Anonimas
5913
bet uztai kojos kokios ;))
|

