Atėjo mintis į galvą - Nieko nerado ir išėjo...

2010.04.20 Veee
  • 259
34
Atėjo mintis į galvą







Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Galėtum po kiekvienu komentaru ir neatrašinėt, panele KŪRĖJA. Niekam čia neįdomu. O ir demo ne į temą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
:D
Veee 5697    
#30 pati tu ne i tema xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
#30
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
nuotrauka ne į temą..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
tai tipo jei ilipo i kazka, tai neturi smegenu? D:
Veee 5805    
#27 Kaip tau nebent. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
nieko nera geriau uz demotyvacija kurioje yra subiniu
Veee 5845    
#25 Ismok rasyt ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
pajamu viduriuka :)
Veee 5853    
Tas geras :D Bet kadangi nera smegenu tai.. :D
rip 5853    
idėja atėjo į galvą ir dabar labai atkakliai ieško smegenų ;D
Veee 5888    
Taip ir maniau, visoje galvoje apie tai ir tesisuka...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
mum galvoj dauginimasis
Veee 5910    
Ir kas jum galvoj ;D
eclipse-nsx 5910    
tas is desines subiniukas very good :))
Veee 5911    
Bet kas keisciausia tai kad demotyvatoriai iskart patvirtino sita demotyvacija o kitu tai ne, nors ji deta veliau nei kitos ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
kas neuspratot tai va bachurai iesko nuogybiu ir pan, nieko nepamato ir iseina :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
Geras sitas :) neiskart supratau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
as irgi tik po komentaru bata pastebejau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
I kakuti ilipo, bet merginai dzin - ne i batus ziurima :D
Veee 5912    
Nesigilinkim ;P
Vyncas 5912    
o gal bato? ;o
Veee 5912    
Ne pato, o pado ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
Bato nemačiau kol komentaru nepaskaičiau. :D
fucks 5912    
nesamone
Sania 5912    
geras :D
Nuotraukos nėra
cigo 5912    
ispradziu nepastebejau net pato... :D
Veee 5913    
Pati kalta ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
į šudą arba gumą įlipo :-/
Veee 5913    
Va cia tai pritariu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
svarbu vidus, ne isore ;D
Vyncas 5913    
Bet užtat kokie batai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
bet uztai kojos kokios ;))
Grįžti į viršų