A'ŠKAC - NES A'VON PER DAUG RUSIŠKAI SKAMBA

2009.11.01 Anonimas
  • 131
12
A'ŠKAC







Nuotraukos nėra
Anonimas 4846    
#11 Aš nesupratau = oficialiai nesąmonė. Sušiktas egocentrikas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
kazkokia nesamone, kodel toks tupas demotyvacijos komentas :) nu na... Gynta atrodo kitos reiksmes cia daugiau neizvelgia..nejuokinga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
geras šitas, geras :D
Nuotraukos nėra
Marius 6014    
tu tik mineda padarei ir dar koke nesamone, ir plagijuoji taip pat lievus ;D
Nuotraukos nėra
Marius 6014    
kokie du asile
AnimePsycho 6014    
Jėzau Kristau 2 demai ne mano ir jau pzdc plagiatorius jobanas...
labai_baisu 6015    
AnimePsycho - Tu tiesiog juokingas :D Savo dem'us irgi ne tu darei, tad gana kritikuoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6040    
ten siaip irgi mano...
Nuotraukos nėra
Anonimas 6078    
gali but..
Nuotraukos nėra
Anonimas 6078    
Tau blogai rodos, nes pati dariau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6079    
man rodos jau buvo sitas...
Grįžti į viršų