A'ŠKAC - NES A'VON PER DAUG RUSIŠKAI SKAMBA

2009.11.01 Anonimas
  • 131
12
A'ŠKAC







Nuotraukos nėra
Anonimas 4843    
#11 Aš nesupratau = oficialiai nesąmonė. Sušiktas egocentrikas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
kazkokia nesamone, kodel toks tupas demotyvacijos komentas :) nu na... Gynta atrodo kitos reiksmes cia daugiau neizvelgia..nejuokinga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
geras šitas, geras :D
Nuotraukos nėra
Marius 6011    
tu tik mineda padarei ir dar koke nesamone, ir plagijuoji taip pat lievus ;D
Nuotraukos nėra
Marius 6011    
kokie du asile
AnimePsycho 6011    
Jėzau Kristau 2 demai ne mano ir jau pzdc plagiatorius jobanas...
labai_baisu 6012    
AnimePsycho - Tu tiesiog juokingas :D Savo dem'us irgi ne tu darei, tad gana kritikuoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6037    
ten siaip irgi mano...
Nuotraukos nėra
Anonimas 6075    
gali but..
Nuotraukos nėra
Anonimas 6075    
Tau blogai rodos, nes pati dariau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6076    
man rodos jau buvo sitas...
Grįžti į viršų