Nu ir ka as veikiau ? tikai NEŽiūrėjau Hausą !!!!
Aš žinau - Ką tu veikei praeitą trečiadienį...
Anonimas
5142
Anonimas
5716
PRAPLAUK ZIURKIKE
Anonimas
5717
Taip!! Žiūrėjau Hausą :D
Agnyt
5717
Zymes : DD
Spameris
5717
Pamiršau pažiūrėt hausą praeitą trečiadienį :(
Hey
5718
ir pirmadieni- Desperate Housewives
Anonimas
5718
#39 bendramintis :D
Anonimas
5718
as tai gan stiprej geriau :D
Anonimas
5718
ne, tu nežinai ką veikiau preitą trečiadienį. :))
Anonimas
5718
jis zino :)
Anonimas
5718
o as tiesiogiai ziuriu antradieniais :D 7 sezonas :P
Anonimas
5718
Ta pati ka ir kiekviena treciadieni, kai tik House'a rodo :D
Anonimas
5718
Hausą žiūrėsiu kas antrą savaitgalį, kai grįšiu namo ir parsisiųsiu
garbane
5718
neatspėjai
kiki17
5718
buvo tokia jau
Anonimas
5718
vat ir neeeee. neįdomu senos serijos. ;D
Lukasas
5718
Čia pataikė,kad žiūrėjom hausą+tą agentą šnipinėti buvo nusisamdęs.Man baisu :/
Rocknroll
5718
Shilumine
5718
#21 Nxxxx xD Nemirtingas xD
Anonimas
5718
21# :D
Rocknroll
5718
21# Adele xD NUZUDE xD KLYKIAU
n3xt
5718
žiūrėjau Hauso 7sezono 5 seriją ;o
Anonimas
5718
KUBILIAU, GRAŽINK PENSIJAS!!!!!
emuemu
5718
nedzinskas nx:D
povilasq
5718
nu ir ką?
Anonimas
5718
[b]#19[/b] trečiadienį žiūrėjo hausą.
Anonimas
5718
visi veike ta pati
Brigita
5718
#14 Sedėjau ir laukiau susirietus kampe, atsiribojau nuo pasaulio :D
Anonimas
5718
#13 neidomu mum kad tu ta kaljana traukei. :D
Anonimas
5718
#10 o tai ka tu veikei kol sezonas nebuvo prasidejes ? :D
Anonimas
5718
daktariūkštį žiūrėjau ir kaljaną traukiau... XD
Anonimas
5718
As tai mentalista ziejau.. ;D
Anonimas
5718
#10 as irgi
Brigita
5718
Nežinau, ką veikčiau be Hauso trečiadieniais. :D
Anonimas
5718
Ir ką veiksi ateinantį trečiadienį :D
Anonimas
5718
as zinau ka tu veikei penktadieni!
Anonimas
5718
Hausas valdo. O ypač 5 sezas.
gretagreat28
5719
:D
Anonimas
5719
Deje,bet.. nezinai :P
Anonimas
5719
#4 Bus duhas
Ex02r
5719
patapsejo :D
manthukaz
5720
22h
|

