Aš žinau - Ką tu veikei praeitą trečiadienį...

2010.10.30 Fusion
  • 297
42
daktaras, hausas,hausas,vikodinas,narkotikai,tv6, vistiek, geriau,nedzinskas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5142    
Nu ir ka as veikiau ? tikai NEŽiūrėjau Hausą !!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
PRAPLAUK ZIURKIKE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
Taip!! Žiūrėjau Hausą :D
Agnyt 5717    
Zymes : DD
Spameris 5717    
Pamiršau pažiūrėt hausą praeitą trečiadienį :(
Nuotraukos nėra
Hey 5718    
ir pirmadieni- Desperate Housewives
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
#39 bendramintis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
as tai gan stiprej geriau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
ne, tu nežinai ką veikiau preitą trečiadienį. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
jis zino :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
o as tiesiogiai ziuriu antradieniais :D 7 sezonas :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
Ta pati ka ir kiekviena treciadieni, kai tik House'a rodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
Hausą žiūrėsiu kas antrą savaitgalį, kai grįšiu namo ir parsisiųsiu
garbane 5718    
neatspėjai
kiki17 5718    
buvo tokia jau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
vat ir neeeee. neįdomu senos serijos. ;D
Lukasas 5718    
Čia pataikė,kad žiūrėjom hausą+tą agentą šnipinėti buvo nusisamdęs.Man baisu :/
Rocknroll 5718    

Nuotraukos nėra
Shilumine 5718    
#21 Nxxxx xD Nemirtingas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
21# :D
Rocknroll 5718    
21# Adele xD NUZUDE xD KLYKIAU
n3xt 5718    
žiūrėjau Hauso 7sezono 5 seriją ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
KUBILIAU, GRAŽINK PENSIJAS!!!!!
Nuotraukos nėra
emuemu 5718    
nedzinskas nx:D
povilasq 5718    
nu ir ką?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
[b]#19[/b] trečiadienį žiūrėjo hausą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
visi veike ta pati
Brigita 5718    
#14 Sedėjau ir laukiau susirietus kampe, atsiribojau nuo pasaulio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
#13 neidomu mum kad tu ta kaljana traukei. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
#10 o tai ka tu veikei kol sezonas nebuvo prasidejes ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
daktariūkštį žiūrėjau ir kaljaną traukiau... XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
As tai mentalista ziejau.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
#10 as irgi
Brigita 5718    
Nežinau, ką veikčiau be Hauso trečiadieniais. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
Ir ką veiksi ateinantį trečiadienį :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
as zinau ka tu veikei penktadieni!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
Hausas valdo. O ypač 5 sezas.
gretagreat28 5719    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Deje,bet.. nezinai :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
#4 Bus duhas
Ex02r 5719    
patapsejo :D
manthukaz 5720    
22h
Grįžti į viršų