ir cia skaitosi demo?
Aš tik - banano norėjau..
Anonimas
5554
puukis4
5581
#15 Valgyk savo bazarą, gaidy .:D
Anonimas
5582
#10 :D
Anonimas
5583
#17 visiskai teisus esi. as irgi tau pritariu.
Anonimas
5583
#25,#26,#27 :D
Anonimas
5583
#22 Lenta tu lenta.
Anonimas
5584
Kiek iš komentarų lūžau :D
kristal
5584
Juokinga ;)
Anonimas
5584
#20 achujabytelnas bachurs
Anonimas
5584
#19 verhas
Anonimas
5584
#17 pritariu tau kad pritari jiem
Anonimas
5584
#4 #5 pritariu
Anonimas
5584
sudo ne banano tau ryzas!
Anonimas
5584
puukis tu gaidy jobanas combo breakeri sugadinai
Anonimas
5584
kad prasti tie bananai pas ji, nebuciau taip stengesis :/ puszaliai skanesni buna
Anonimas
5584
#13 Ne, jam banana reiktų duoti !
puukis4
5584
#11 neverk , viskas gerai, rasim tavo pasimetusi šuniuką .:D
av181818
5584
#4, #5, #6, #7, #8, #9, #10 :((((
aveiish
5584
#9 :D
Anonimas
5584
#8 :D
Anonimas
5584
#7 :D
Anonimas
5584
#5 :D
Anonimas
5584
#5 :D
marcipanas
5584
#4 :D
Anonimas
5584
:D
Anonimas
5590
Demotyvuoja imti aukštai padėtus bananus
Anonimas
5595
:D stipru.:D
Anonimas
5654
O jaj nuzude. :D
|

