ir cia skaitosi demo?
Aš tik - banano norėjau..
Anonimas
5558
puukis4
5585
#15 Valgyk savo bazarą, gaidy .:D
Anonimas
5586
#10 :D
Anonimas
5587
#17 visiskai teisus esi. as irgi tau pritariu.
Anonimas
5587
#25,#26,#27 :D
Anonimas
5587
#22 Lenta tu lenta.
Anonimas
5588
Kiek iš komentarų lūžau :D
kristal
5588
Juokinga ;)
Anonimas
5588
#20 achujabytelnas bachurs
Anonimas
5588
#19 verhas
Anonimas
5588
#17 pritariu tau kad pritari jiem
Anonimas
5588
#4 #5 pritariu
Anonimas
5588
sudo ne banano tau ryzas!
Anonimas
5588
puukis tu gaidy jobanas combo breakeri sugadinai
Anonimas
5588
kad prasti tie bananai pas ji, nebuciau taip stengesis :/ puszaliai skanesni buna
Anonimas
5588
#13 Ne, jam banana reiktų duoti !
puukis4
5588
#11 neverk , viskas gerai, rasim tavo pasimetusi šuniuką .:D
av181818
5588
#4, #5, #6, #7, #8, #9, #10 :((((
aveiish
5588
#9 :D
Anonimas
5588
#8 :D
Anonimas
5588
#7 :D
Anonimas
5588
#5 :D
Anonimas
5588
#5 :D
marcipanas
5588
#4 :D
Anonimas
5588
:D
Anonimas
5594
Demotyvuoja imti aukštai padėtus bananus
Anonimas
5599
:D stipru.:D
Anonimas
5658
O jaj nuzude. :D
|

