Fuksas. LD
"Aš stebuklas, - jūs nepastebėjot?"
Anonimas
5253
Prada
5723
mldc kad nusipirko zalgiri :)
Anonimas
5809
BURATINAS!!! xD
rip
5850
beprotis ;x
Anonimas
5868
Netyciukas :D
Anonimas
5874
o kas jis toks ? :D
Anonimas
5882
#15 nepamiršk, kad jeigu ne jis, jūsų Žalgirio turbūt nebebūtų.
Anonimas
5882
bybys gal dar ir kietas romanovo, o daugiau iš jo kietumo tai 0, pajacas Lietuvos
Anonimas
5882
#13 pritariu
Anonimas
5882
patinka man Romanovas, per TV laidas gerai pakalba su žurnalistais, neeilinė persona.
Anonimas
5882
#11 juokdariai, www.youtube.com/watch?v=SSaoQUl98Fk&feature=player_embedded
Plektruda
5882
Buratinas tu, o ne stebuklas...
Anonimas
5882
durniukas tu , nesupranti , tai ir nekalbek .x
graffitis
5882
pamatysit, po sekanciu varzybu Salenga atleis :D
Anonimas
5882
dar vienas gaidys emigrantas
Anonimas
5882
dejau as ant tos jusu lietuvos ir lietuvos krepsinio vapshe, zaist nebemoka krw, pries 20, tada tai kasis buvo o dabar..
Anonimas
5882
dejau as ant to zalgirio jusu..
Anonimas
5883
Čia jo frazė ir visai ne apie Žalgirio išgelbėjimą. Nežinot konteksto, o komentuojat ^^
Anonimas
5883
Nu cia tas pats kas istraukt lavona is po zemiu, prievartaut ji ir sakyt as ji prikeliau! Nu taip, gerai, iki siol egzistuoja zalgiris, bet koks skirtumas kai toks avigalvis jo savininkas.
giedriuxxx
5883
Nu tipo jis zalgiri isgelbejo ir jis stebuklas :D rofl nejuokink :D
Anonimas
5883
kas cia per slamstas
|

