Kartais geriau padaryti išvadas.
Aš nebepykstu, - tiesiog padariau išvadas...
Anonimas
5775
Anonimas
5775
Kartais geriau padaryti išvadas.
Anonimas
5775
Aš nebepykstu, tiesiog einu RaaBaaarbarųųų!
Anonimas
5776
ooh.. tikra tiesa.
Anonimas
5776
Niekada nereiktu kaltini tik kitu, bet pasistengt izvelgt ir savos kaltes. Net neabejoju, kad daugumai pyktis ant kitu zmoniu gerokai sumazetu..
Anonimas
5776
Labai taikli mintis!
Anonimas
5776
Patinka. ; D
Anonimas
5778
patinka patinka patinka :)
Anonimas
5778
one of the best...
Anonimas
5778
Užskaitau.
Anonimas
5778
:)
Anonimas
5778
#11 tikrai, pagarba
Anonimas
5778
visi pydarai.
Anonimas
5778
true
Anonimas
5778
loxai visi
Anonimas
5778
pagarba demotyvatoriui
Anonimas
5778
Daznai taip buna gyvenime, kai zmogu pamatai is blogosios puses... Gera fraze ;)
Anonimas
5778
raaaaaaaBARBARAI!
Anonimas
5778
patinka.
Anonimas
5778
ra.barba.rai.
Anonimas
5778
Gera
Anonimas
5778
geras :)
Pykciurna
5778
užskaitau
Anonimas
5778
:D mieliakas
Montis
5778
o, idomus, su mintim
|

