Aš ne kekšė - Aš tik labai populiari tarp neišrankių vyrų

2011.05.08 mazvaike
  • 110
21
Aš ne kekšė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
tai aisku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
Blia man jokinga is jusu, kai motyris permieges su poru vaikinu ir kazkam tas ne patiks tai iskart kekses, o kaip vaikinas dulkina visus iseiles tai jisai kietas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
#18 Ai tai tada visos moterys kekšės... taip gavosi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
#15 Žinoma, kad "pistau" :D

#17 Dėl tavęs galime vadinti visas, nes visos jos vienodos, tik špakliaus ir silikono sluoksnių storiai skirtingi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
bet tai jūs visas aktores kekšėm vadinsit ar tik šitą?
Nuotraukos nėra
siikneee 5526    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
#14 bet pistai ane ;) ?
povilasq 5526    
kur*a tu ir tiek, nesvarbu kaip pavadinsi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
+ nes man b0ner!
2pac 5526    
BITCHEZZ AINT SHIT! WE DONT LOVE EM HOEZ ISS JUST LIKE DAT!!
wtf. 5526    
Kiekviena pusnuoge ir grazesne nei autore panele yra kekse :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
Nu tu buk kiek nori isrankus, bet tokia limpa :D
mazvaike 5526    
gerai kad bent kazkas supranta tokius dalykus. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
a, nu tai kekse ;D cia ne autorei :)
Punceka 5526    
Nereikia sureikšminti būtent ant autorio, juk čia pašiepimas, o ne tiesiogiai susiję su juo. Užaugsit, suprasit ir tolerancija atsiras. Tikiuosi.
mazvaike 5526    
juokdariai, man taip juokinga kaikuoriuos komentarus paskaityt kad sakes.
CRONUS 5526    
Geriau būtum tylėjusi. Gynyba tik patvirtina pirmus komentarus ;)
mazvaike 5526    
atsigaukit, jeigu galvojat kad as cia apie save :D:D
bubis12345 5526    
2# pritariu , gera keksyte , o demo autore tegu neiesko atmaskiu ,nes kaip sakoma duot lengviau nei paimt;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
sitai keksei 10 balu duodu :O
XII 5526    
manau, kad vis del to kekse...
Grįžti į viršų