Aš ne kekšė - Aš tik labai populiari tarp neišrankių vyrų

2011.05.08 mazvaike
  • 110
21
Aš ne kekšė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
tai aisku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
Blia man jokinga is jusu, kai motyris permieges su poru vaikinu ir kazkam tas ne patiks tai iskart kekses, o kaip vaikinas dulkina visus iseiles tai jisai kietas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5527    
#18 Ai tai tada visos moterys kekšės... taip gavosi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5527    
#15 Žinoma, kad "pistau" :D

#17 Dėl tavęs galime vadinti visas, nes visos jos vienodos, tik špakliaus ir silikono sluoksnių storiai skirtingi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5527    
bet tai jūs visas aktores kekšėm vadinsit ar tik šitą?
Nuotraukos nėra
siikneee 5528    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
#14 bet pistai ane ;) ?
povilasq 5528    
kur*a tu ir tiek, nesvarbu kaip pavadinsi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
+ nes man b0ner!
2pac 5528    
BITCHEZZ AINT SHIT! WE DONT LOVE EM HOEZ ISS JUST LIKE DAT!!
wtf. 5528    
Kiekviena pusnuoge ir grazesne nei autore panele yra kekse :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
Nu tu buk kiek nori isrankus, bet tokia limpa :D
mazvaike 5528    
gerai kad bent kazkas supranta tokius dalykus. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
a, nu tai kekse ;D cia ne autorei :)
Punceka 5528    
Nereikia sureikšminti būtent ant autorio, juk čia pašiepimas, o ne tiesiogiai susiję su juo. Užaugsit, suprasit ir tolerancija atsiras. Tikiuosi.
mazvaike 5528    
juokdariai, man taip juokinga kaikuoriuos komentarus paskaityt kad sakes.
CRONUS 5528    
Geriau būtum tylėjusi. Gynyba tik patvirtina pirmus komentarus ;)
mazvaike 5528    
atsigaukit, jeigu galvojat kad as cia apie save :D:D
bubis12345 5528    
2# pritariu , gera keksyte , o demo autore tegu neiesko atmaskiu ,nes kaip sakoma duot lengviau nei paimt;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
sitai keksei 10 balu duodu :O
XII 5528    
manau, kad vis del to kekse...
Grįžti į viršų