Tikrai tikrai ne, nera del ko
Aš ginčiau, - O TU?
Anonimas
4646
Anonimas
4981
99.5% tų gynėjų spruktų radę pirmą progą :D drąsuoliai apsišikę :D
Anonimas
5209
Neginciau
Anonimas
5224
neginciau. ne mesa esu.
Spartasaurus
5324
ka cia ginti ? Vilnius lenku, kiti miestai rusu ir gudu. Kaunas vienintele iseitis
Anonimas
5396
neginciau ir as ,, jau pabeges ;]
Vilius_4_eminem
5505
#307 Tai bėk iš čia ir nesiskųsk.
Anonimas
5505
neginciau ne uz ka. sermata man cia gyvent..
Anonimas
5517
#279 teisingai.
Anonimas
5535
#302 Tie kurie gins tavo manymu yra durniai?Manau durniai yra tie kurie sedi pasislepe.
Anonimas
5591
Ne
Anonimas
5633
ginti reikia blt ne kubiliu ar valdžia ginti reikia save laisva lietuva tėvyne aj krw pasol nx
Anonimas
5633
Bus durniu kurie ir be manes apgins :)
Anonimas
5633
Nx gint gi Europos sajunga yra ir nato ?
Anonimas
5633
#271 nevienam tam rusuj pasakes esu.
Anonimas
5634
as ne ginciau o apsikciau...
Anonimas
5634
ne
Anonimas
5634
tikrj ne
Anonimas
5634
neginciau
Anonimas
5634
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Anonimas
5634
tevyne gynciau o seima susprogdinciau :D
Anonimas
5634
#281 Tie isrinkitieji zada kazka geriau padaryt bet kaip buvo taip ir liko... Manau cia reiketu dar vienos okupacijos ir viska pradet nuo pradziu, o ar as ginciau tikrai ne, bent ne dabar.
Anonimas
5634
butu ka ten ginti
Anonimas
5634
O AS APMYSCIAU IR PADEGCIAU...
Anonimas
5634
neginciau bet varyciau pries rusus del nuotykiu. :P
Anonimas
5635
Taip
Anonimas
5635
Ginčiau. : D
Anonimas
5635
#281 Tai kad nėra ką rinkti sueina visi kažkokie, kurie tik i save žiūri tai kokia prasmė balsuot
Anonimas
5635
eikit nachuj tikrai ne !
Anonimas
5635
Ne
Anonimas
5636
Zinokit neginciau
Anonimas
5636
#280 Jai visi butum kaip tu, Lietuvos jau nebebutu 1400~ amziais
Anonimas
5636
Ginciau.;D
Anonimas
5636
#280 politikas
RenameLT
5636
Žinoma, kad ginčiau. Juk tai šalis, kurioje augau ir be kurios neįsivaizduočiau savo gyvenimo.
Anonimas
5636
"AS NEGINCIAU" nu ir neginkit lekit i anglijas visokias dirbkit gryzkit pasimaivysit kad tipo alia daug uzdirbat ir vel ten leksit ir arsit. Valdzia nera Valstybe. Valstybe esam mes. Jeigu tokia Valdzia issirenkam, tai cia musu kalte, o ne ju, visada kaltiname kitus, o ne save. Kiek i rinkimus ateinam? Kas antras beveik :). As asmeniskai stociau gint, mano proseneliai, seneliai gyne, as ir ginsiu.
Anonimas
5636
jus visi ginejai ir busit tik ubagai, as neginciau as eiciau vogti, daug naudingiau :D
Anonimas
5636
dar ir kaip!
relogin
5636
www.demotyvacija.lt/nepatikrinti/visi/pankas-genijus-1320840.html
relogin
5636
www.demotyvacija.lt/nepatikrinti/visi/pankas-genijus-1320840.html
Anonimas
5636
Ginčiau : )
Anonimas
5637
Ginciau!
Anonimas
5637
ginčiau
Anonimas
5637
ginciau
Anonimas
5637
#266 sakai pakeisi ;D ateisi sakikim i ta seima pajausi pinigus ir viskas
Anonimas
5637
#265 eik pasakyk tiem rusam i akis tai ka tu cia sakai ir pazesim kox tada kietas busi ralybei .
Anonimas
5637
#261 Atsirado ginejas , per laida visi gali pasakyt ginciau , ginciau . jei butu karas neigintum neika , bijotum i gatve iseit , sedetum rusi ir agurkus jestum . O pvz as tikrai neginciau , galetu nors ir db pvz ant seimo uzmest kokia bombike , Gal Lietuvai bus lengviau.
Anonimas
5637
#263 visi normalus cia tik tu nieko vertas
Anonimas
5637
ble cia tokiu padarsastu7 yra kurie yra savanaudziai "as neginciau" ble o nu krc ,kad kiti mirsta jums pohuj o jai butu koks jusu artimasis kokia nors antroji puse BLE JUS KITAIP UZGIEDOTUMET!
Anonimas
5637
#266 PRITARIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|

