Arbūzas - nuostabus vaisius.. - Pavalgei, atsigėrei ir nusiprausei

2011.06.23 faidy
  • 376
14
arbuzas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5359    
šiaip jau arbūzas ne vaisius, o uoga...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
Įdomu, kaip nusipraust su arbūzu?;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
oh lawds is i in heaven?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
hm,atsigeri ir pavalgai tai sutinku..bet kad atsiprausi,tai drisciau neigti,kadangi atsiprausus arbuzu noretusi nusiprausti ir su vandeniu..juk viskas nuo jo limpa..na bet is bedos,kodel gi ne,jeigu jis sultingas:D
kalabokas 5480    
#7 Ar tik ne moteris prakalbo, kuri dar nezino savo vietos??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
nusiprausei.......cia ziurint kas moka valgyt,kas ne :D:D
kiki17 5480    
#6 akivaizdu kad tau cia nevieta.
Punceka 5480    
#2 Sry, neatsimenam ir nelabai terūpi kas buvo 2010 03 - 12 mėnesiais ;) Atsakiau į tavo klausimą?
LUKAZA 5480    
Noriu As To Arbuzo Niam Niam ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
Demotyvuoja valgyt arbuzus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
Ir issivalai inkstus.
sima48 5480    
kaip megstu ^^
Grįžti į viršų