Aš jį prisimenu raudoną, o ne žalią.
Arba.... - tu tiesiog neturėjai draugų ir visą laiką leidai prie savo Zilitono
Anonimas
5020
robertas123
5139
#4 tai ko uostai?
Anonimas
5139
rendoolfas tooooks medis, kiekviena diena vis dudesni shuda, uploadina
Anonimas
5139
nope, sitas yra Luigis, su juo zaidi jei dviese zaidi, reiskia turejei draugu. demo fail
Ignassin
5139
Turėjau "Zhiliton" :)
Anonimas
5139
ne sega o Zilitonas .... :D Klasika .
|

