Arba.... - tu tiesiog neturėjai draugų ir visą laiką leidai prie savo Zilitono

2012.06.01 Rendolfas
  • 10
6
Arba....







Nuotraukos nėra
Anonimas 5019    
Aš jį prisimenu raudoną, o ne žalią.
Nuotraukos nėra
robertas123 5138    
#4 tai ko uostai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5138    
rendoolfas tooooks medis, kiekviena diena vis dudesni shuda, uploadina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5138    
nope, sitas yra Luigis, su juo zaidi jei dviese zaidi, reiskia turejei draugu. demo fail
Ignassin 5138    
Turėjau "Zhiliton" :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5138    
ne sega o Zilitonas .... :D Klasika .
Grįžti į viršų