Ar žinai, - ką veikia tavo augintinis namuose, kai tavęs nėra?

2011.01.17 Gashlus
  • 192
24
Ar žinai,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
cha cha cha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
cia ne klausimelis tau asile.
Nuotraukos nėra
Justeljs 5638    
tai aisku zinau,piesia ant stiklu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Garbina šėtona...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
siaučia. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Zapadlo mano suo visa laika daro...
Nuotraukos nėra
Brigita. 5640    
Miega, valgo. ;D
Cutekitty 5640    
Geria alų, ir rūko naujos kartos cigaretes ,,Marlboro''.xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Miega,miaukia :D
Green 5640    
Sika ant kilimo. Taip. Visa laik. Kokias 5 h. Jei ne daugiau.
ppeliukas 5640    
GERIA KATINAS MANO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
pešia ant langų? :OOO
Ugh 5640    
Miega
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Tipo valo langus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Eilinė nesąmonė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Miega prie duru ir laukia kada grisiu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Jo zinau. Su snukiu atsidaro duris (nes lengvai atsidaro pastumus, kad neprisikabinetumet), prisistumia kede prie stalo, uzsoka ant jo, tada nuo stalo ant palanges, tada pereina kriaukle ir pasiekia dujne su mesyte. Tai suo, koker spanielis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Ir aš čia tokio, kad piešia? Nėra esmės. Kad darytų ką nors kaip sakė ' ' as ' ' ar ' ' - ' ' tai Demotyvacija būtų prikolinga. O dabar? Miela, o žodžiai ne į temą.
Antanas23 5640    
krc nesamone...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
žinau , valgo kotukus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
masturbuojasi gal? :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Dulkina langa?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Dulkina langą?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
tai turbut Kimarina :D
Grįžti į viršų