cha cha cha
Ar žinai, - ką veikia tavo augintinis namuose, kai tavęs nėra?
Anonimas
5626
Anonimas
5628
cia ne klausimelis tau asile.
Justeljs
5638
tai aisku zinau,piesia ant stiklu ;D
Anonimas
5638
Garbina šėtona...
Anonimas
5639
siaučia. :D
Anonimas
5639
Zapadlo mano suo visa laika daro...
Brigita.
5639
Miega, valgo. ;D
Cutekitty
5639
Geria alų, ir rūko naujos kartos cigaretes ,,Marlboro''.xD
Anonimas
5639
Miega,miaukia :D
Green
5639
Sika ant kilimo. Taip. Visa laik. Kokias 5 h. Jei ne daugiau.
ppeliukas
5639
GERIA KATINAS MANO
Anonimas
5639
pešia ant langų? :OOO
Ugh
5639
Miega
Anonimas
5639
Tipo valo langus?
Anonimas
5639
Eilinė nesąmonė
Anonimas
5639
Miega prie duru ir laukia kada grisiu....
Anonimas
5639
Jo zinau. Su snukiu atsidaro duris (nes lengvai atsidaro pastumus, kad neprisikabinetumet), prisistumia kede prie stalo, uzsoka ant jo, tada nuo stalo ant palanges, tada pereina kriaukle ir pasiekia dujne su mesyte. Tai suo, koker spanielis :)
Anonimas
5639
Ir aš čia tokio, kad piešia? Nėra esmės. Kad darytų ką nors kaip sakė ' ' as ' ' ar ' ' - ' ' tai Demotyvacija būtų prikolinga. O dabar? Miela, o žodžiai ne į temą.
Antanas23
5640
krc nesamone...
Anonimas
5640
žinau , valgo kotukus
Anonimas
5640
masturbuojasi gal? :O
Anonimas
5640
Dulkina langa?
Anonimas
5640
Dulkina langą?
Anonimas
5640
tai turbut Kimarina :D
|

