Ar tu - norėtum gyventi čia?

2011.03.16 browneyed
  • 610
107
akvariumas,noreti,gyventi,lova,kambarys,po, vandeniu,svajone,zuvys







Nuotraukos nėra
Anonimas 5149    
TEIP
Nuotraukos nėra
Anonimas 5217    
dar klausimu kyla? xD zinoma taip ! taip ! taip!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5285    
ypac bus smagu kai iskils stiklas,va tada tai bus smagumelis. . . . .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
kazin. gal kokia diena ir neblogai butu, bet visa laika tai tikrai ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
manau visi cia noretu gyvent ar bent jau pasvajot apie tai nes tokio tipo namuose gyvena arba tie kur daug dirba ir gerai uzdirba arba tie kur daug vagia (valstybes tarnai)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
Nenorėčio, nes labai trugdytų susikaupt ir užmigt, bet turėt namuose tokį kambarį, tai pz.. zeba būtų, mergaite kokią nusivest į tokį kambariuką :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
šeip norėčiau ten gyvent jei butu saugu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
krc miegi stiklas sudužes žiuri plaukioji vandeni
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
krc miegi žiuri ryklys žiur i tave kiti klyk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
Krc miegi miegi nakty pramerki viena aki ziuri ryklys virs stiklo taj ka tik atsikelųs apsisiktjum is baimes ,D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
1. tam yra oro angos
2. kitoj pusej
3. jai nezinojai buna ir naktu
4. tai reikia iseiti i lauka
ir 5. stiklas storesnis negu tavo ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
jei stiklas praskiltu ? :\\\\\ , kitavertus jei nepraskiltu tj noreciau
Bieberland 5575    
#94 :D
mineralke 5575    
faina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Krč miegi miegi atsikeli žiuri jau paskendęs :D
Nuotraukos nėra
kurmis12 5576    
#92 lol. Scam gone wild?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Tai aisku...
O kas nenoretu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Laaaaabaiii.....
Nuotraukos nėra
bearvscat 5576    
Taigi zuvytem miegot trukdysi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Laabai.
Nuotraukos nėra
Toxe396 5576    
jo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
tai ne nx
karole2000 5576    
jo lb
Chimera. 5576    
Incredible. Noreciau, noreciau, noreciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
As tai buciau labai isigandus visa nakti :(
AlusDraugas 5577    
Noreciau bet turbut neitu uzmigt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
aga bet kaip sodyboj
browneyed 5577    
#72 butent:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
ateis i svecius ryklis ir gausit lupt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
neuzmigciau, per sviesu
ChocoManiac 5577    
HELL YEAH!!!
gretagreat28 5577    
tj ne :D
ThisBitch 5577    
Japonijos ateitis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
Foto gera idejai. Mane priverte taip susimastyti.
Kaip mes gyvename ir zuvis uzdarome tarp visokiu akvariumu nera dideles vietos ir pns, tai cia atvirkstine foto kaip mes jaustumes mazyteje patalpoje kaip mzos zuvytes ;D
browneyed 5578    
Jūs isigilinkite.Pamatote apršyma,ir iškart nurašote.Nematote tikrų demotyvacijų prasmės:) Žmones,kurie imeta eilinį video iš youtube ir parašę viena žodi priverčia jus laikinti,komentuoti,kad jums patinka ir t.t. Tokių demotyvacijų,net nesiruošete peikti.Tiesa?Na,o apie šią demotyvaciją noriu pasakyti tai,jog ji vaizduoja žuvų gyvenimą. Tie,kurie palaikino šią demotivaciją,speju į mano klausimą atsakė teigiamai. Taigi,ką noriu ja pasakyti: pirma,jus pagalvojote apie save,o ne apie žuvis,kurios plaukioja aplink. Noriu pasakyti,jog jos taip pat nori gyventi,tarkim nešneku apie tas kurias mes,Lietuva,valgome,aš apie dekoratyvines nykstančias žuvis.Manau jos nusipelne gyventi.O ši demotivacija,tiesiog vaizduoja tai.(Sori,kita kart gersne foto parinksiu:D)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
Pusė japonijos taip ir gyvena :D
Nuotraukos nėra
synch 5578    
zjbs butu pazvejot su elektra :d
puukis4 5578    
o taip .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
Sendes namukas ;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
kaip japonijoje, kas ne px :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
jo labai je busiu milijonierius taip ir padarysiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
noreciau, bet bijociau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
aišku!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
Noriu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
#60 tai bl miegok o ne pro langa zhiurek, jomajo...
Piggytwo 5578    
5sivaizduojat kaip nakt5 ten baugu ? : ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
Nerealu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
mmm kaip gražu...
(50-100)
Grįžti į viršų