Ar tikrai?

2011.03.24 EuRoMAN
  • 301
19
Ar tikrai?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5234    
abudu nesamones
Nuotraukos nėra
Anonimas 5269    
lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Nachui pochui zydas facebook'a sukure ir tiek .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
Zmones paprasciausiai meldziasi ir tiek, o tie lapukai, kuriuos kisa i siena yra norai, kuriu ju troksta, kad issipildytu. Tada lygiai taip pat galima teigti, kad baznycioj zmones su suolu kalbasi, kai atsiklaupia melstis. Isvis kaip galejo patvirtinti tokia demotyvacija, kuri kursto religine neapykanta, loxai adminai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
#13 liūdniausia, kad jis teisus (i), o tu ne :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
Siauraproti tau tuoj į šikną tuos lapukus kiš. Nežinai - nekomentuoji. Vadovaukis šia taisykle gyvenime ir gal neduchins už kiekvieno kampo taves. Sėkmės.#9
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
uzskaitau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
Paveikslėlyje pavaizduota Raudų siena, jei kam įdomu.

Teenagor 5574    
ir tas ir tas fail.
kiki17 5574    
ne su siena kalba, o lapukus su norais i tarpus kisa asile. neydomu
kiki17 5574    
ne su siena kalba, o lapukus su norais i tarpus kisa asile. neydomu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
kas nori pasipist?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
štuką eurų vyrai prapisot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
atsakyk į klausimą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
nepisau as jos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
kap cia tep Nieks manęs negirdi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
Gerbiu mintį.Luk.paskambink
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
Pistumet svetima boba?
Grįžti į viršų