Ar tikrai?

2011.03.24 EuRoMAN
  • 301
19
Ar tikrai?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5233    
abudu nesamones
Nuotraukos nėra
Anonimas 5267    
lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Nachui pochui zydas facebook'a sukure ir tiek .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
Zmones paprasciausiai meldziasi ir tiek, o tie lapukai, kuriuos kisa i siena yra norai, kuriu ju troksta, kad issipildytu. Tada lygiai taip pat galima teigti, kad baznycioj zmones su suolu kalbasi, kai atsiklaupia melstis. Isvis kaip galejo patvirtinti tokia demotyvacija, kuri kursto religine neapykanta, loxai adminai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
#13 liūdniausia, kad jis teisus (i), o tu ne :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
Siauraproti tau tuoj į šikną tuos lapukus kiš. Nežinai - nekomentuoji. Vadovaukis šia taisykle gyvenime ir gal neduchins už kiekvieno kampo taves. Sėkmės.#9
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
uzskaitau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
Paveikslėlyje pavaizduota Raudų siena, jei kam įdomu.

Teenagor 5572    
ir tas ir tas fail.
kiki17 5572    
ne su siena kalba, o lapukus su norais i tarpus kisa asile. neydomu
kiki17 5572    
ne su siena kalba, o lapukus su norais i tarpus kisa asile. neydomu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
kas nori pasipist?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
štuką eurų vyrai prapisot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
atsakyk į klausimą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
nepisau as jos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
kap cia tep Nieks manęs negirdi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
Gerbiu mintį.Luk.paskambink
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
Pistumet svetima boba?
Grįžti į viršų