o tai ziurekit kas met kertat egle tai negeriau ja i vazona tada namie maziau spygliu atgali gamta ir i ta pacia duobia :) maxima panasiai seis metais sugalvojo
Ar tai to verta?
Anonimas
4189
Anonimas
4194
verta
Anonimas
4194
As manau kad neverta, nebet tamspeciialiai augina arba kerta ligotas eglas arba kaikurias apgeni (sakas).
Anonimas
4194
O verta nužudyti vištą, kad suvalgytum pietus?:D
Anonimas
4194
Ir tuo labiau kad jas augina specialiai sventems o ne bet kur is misko ima. Taigi manau, kad taip
Anonimas
4194
tai kad pagaminti plastmasinę eglutę daugiau gamtos užteršiama negu paimt gyvą. O po švenčių tik kiaulės palieka tas eglutes visur primėtytas,,,
Anonimas
4195
aisku verta.
Anonimas
4195
O nemanai, kad jas tam ir augina ?
Anonimas
4195
Verta
Anonimas
4195
tAIP VERTA
|

