Ar tai to verta?

2015.01.01 geraz
  • 19
10
egles,miskas,kirsti






Nuotraukos nėra
Anonimas 4189    
o tai ziurekit kas met kertat egle tai negeriau ja i vazona tada namie maziau spygliu atgali gamta ir i ta pacia duobia :) maxima panasiai seis metais sugalvojo
Nuotraukos nėra
Anonimas 4194    
verta
Nuotraukos nėra
Anonimas 4194    
As manau kad neverta, nebet tamspeciialiai augina arba kerta ligotas eglas arba kaikurias apgeni (sakas).
Nuotraukos nėra
Anonimas 4194    
O verta nužudyti vištą, kad suvalgytum pietus?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4194    
Ir tuo labiau kad jas augina specialiai sventems o ne bet kur is misko ima. Taigi manau, kad taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 4194    
tai kad pagaminti plastmasinę eglutę daugiau gamtos užteršiama negu paimt gyvą. O po švenčių tik kiaulės palieka tas eglutes visur primėtytas,,,
Nuotraukos nėra
Anonimas 4195    
aisku verta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4195    
O nemanai, kad jas tam ir augina ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4195    
Verta
Nuotraukos nėra
Anonimas 4195    
tAIP VERTA
Grįžti į viršų