Dar turiu :D
Ar prisimeni - JĮ?
Anonimas
2909
Anonimas
5203
mano biski patobulintas buvo, su daug zaidimu ir mygtuku :D
Anonimas
5345
Turiu lygiai toki pat : DDD
Anonimas
5352
dar dabar turiu. ir būtent juodą :P
Anonimas
5387
Mano žaliukas :))
Anonimas
5596
Kai sirgdavau ir mama liepdavo guleti lovoj o per tv nieko gero ir draugai pamokose - jis buvo geriausias laiko praleidimas :) NOSTALGIJA
Anonimas
5598
#35 , jo rimtai, yra dar pirkt ?
Anonimas
5602
#35 bentjau pas mane mazeikiuos maximoj yra panasiu
Anonimas
5602
nu, prisimenu, ir ką?
Anonimas
5602
Ar dar yra kur pirkt?
Anonimas
5603
Ką čia prisimint, aš su juo ir naršau dabar internete.
Anonimas
5603
Kai sugedo nuliudau ;(( bet ka padarysi susiradau kita uzsiemima ;D
Anonimas
5603
dabar priminei :D
Anonimas
5604
yra vln prie zalio tilto kioskiuke pirkt! jei paradvineja ko cia neatsiminsi?:D
Anonimas
5604
gėris ;D
Anonimas
5604
#19 tiesiai i desimtuka
Labuka
5604
#19 guud guud
Anonimas
5604
mama naktim zaisdavo su situo teteri :D paskui nupirko zilitona, taj dr. mario zaisdawo, paskuj pc taj solitair :D galugale db interneta durniu zaidzia su kitais zmonem :D
Anonimas
5604
pirkau 10lt tj suluzo blm
Anonimas
5604
opa:D kažkada neatsiplėšdavau nuo jo:D
Anonimas
5604
sitas tai geras ;D
Anonimas
5604
Truiu vis dar veikiantį. Man jis lig šiol neatsibodęs.
Anonimas
5604
#20 YY
Anonimas
5605
prisimenu. :D
Anonimas
5605
Prisimenu, ir ka? Nu nesuprantu as, ka cia demotyvuoja, per daug vaiku priviso Demo.lt, kelia kad tik ikelti.
Anonimas
5605
oldschoolnas iphonas.
Teenagor
5605
oi atsimenu ;D
Anonimas
5605
kazkada del jo susimusus buvau :D
Nevok
5605
pz kas cia per demotyvacija?!? cia jau meslo gabalas tai da tokio paieskot reikia
Anonimas
5605
Turėjau aš jį :D
Anonimas
5605
turiu! ir dar veikia :D
Anonimas
5605
patiko su tankais zaidimukas
Anonimas
5605
kaaai uzsimaniau tetrio :/
Anonimas
5605
turiu da daba , bet jis tai gers ziema prabuvo balkone tarp daiktu , i metoms zodziu y gyvs, sakykim ka norim bet kokia siu laiku technologiju atlaikytu.. plasmasiniai sudniekiai gaminami su milziniskais antkainiais siais laikais
Anonimas
5605
As ji dar tebeturiu! VEIKIANTĮ !!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5605
#7 ne TETERIS, nes skamba kaip KATETERIS, kur i vena lasaline leidzia o TETRIS. O buvo laikas :D albiausiai patikdavo ne standartinis TETRIS, o tas kur tipo MASINYTES - FORMULYTES ir SNAkE :D
Anonimas
5605
Ne neprisimenu,kas tai per tarka?
Anonimas
5605
Teteris. (bent man tp atrodo) ;D
av181818
5605
Obaaaaa! net uzmirsus buvau, senai nebeturiu, kaip jis vadindavos? :D
Anonimas
5605
Nu įkėlė kelis kartus su tai senais tetriais ir užtenka. Nu bent būtų pakeite žodžius, o čia taspats, tik zilitoną pakeitė į tetrį.
Anonimas
5605
Kokia cia demotyvacija?
povilasq
5605
BUVO
Vendigo
5605
haha
Anonimas
5605
Turėjau šitą, tik kad pilką. Oj prisimenu kiek pliekdavau tetrį :D
|

