Ir dar su markeriu, tai čia draugiškai vadinasi :)
Ar prabudęs - Duotum į snukį?
giltine7
4372
Anonimas
4373
šriftą :D
Anonimas
4373
Atsiprasyciau ir pagirčiau už šifrą
Registratorius
4376
Gynyba šiaip jau #8
Anonimas
4377
is reflekso ramiai sedetum?
Anonimas
4377
=), bailiu banda, as tai kogero kad is reflekso
Anonimas
4377
isitrauki puska,nusauni kaip suni ir vsio.ginyba.
Anonimas
4378
#1 Sauk viena greit suzinosi kas jis toks dar ir ausi nukirs :D
Anonimas
4378
Būtent :D
Anonimas
4378
aha duot y galva mike tyson? kaskaip gyvent dar noreciau
Anonimas
4378
Lala - tai Mike Tyson. Buvęs pasaulio sunkesvoriu bokso čempionu.
Anonimas
4378
#1 you kidding me/?
Anonimas
4378
#1 omg -_-
Anonimas
4378
nu i kas tipo jis per toks yra? :)
|

