Ar jau spėjot - pažadėti sau, kad nuo rugsėjo mokysitės geriau?

2011.07.29 vaivu
  • 279
26
mokykites






Nuotraukos nėra
Anonimas 5364    
12 metų tai darau.
vadimas 5442    
koks autorius rupestingas, jam turbut rupi kiekvieno pakomentavusio nuomone :)
Reda96 5442    
Ooo taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5443    
taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
Taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5446    
aha,spejau;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5446    
agha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5446    
Spėjau, žadėjau ir vasarą šiektiek pasidomėti tuo kas amn nesiseka, bet šnipštas :D
Fanatikeee 5446    
taip
zilwis777 5446    
#7 Vis dar mokais? ;}
povilasq 5446    
ne, istojau i lsmu ir pasirasiau pasizadejima nerukyt...
Akvile 5446    
Aha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5446    
aha
sima48 5446    
aha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5446    
Man būtų laikas pradėti tiesiog mokytis, o apie geriau kolkas negalvoju.
Spameris 5446    
Vis tiek blogiau jau nebebus įmanoma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5446    
Tai aišku spėjau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5446    
Aš irgi jau susitaikiau su mintim, kad bbs gausis :)
fff 5446    
Spėjau pažadėt,kad išvis nesimokysiu
Nuotraukos nėra
Kojaskauda 5446    
Bet taip tikrai bus xD
zilwis777 5446    
Tikras talentas yra meluoti sau...
omerta 5446    
Pazadet tai nepazadejau, bet bandau nusiteikti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5446    
ne. jau nusiteikiau, kad nk vel nesigaus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5446    
Aha.
zvp 5446    
Taip!
Grįžti į viršų