12 metų tai darau.
Ar jau spėjot - pažadėti sau, kad nuo rugsėjo mokysitės geriau?
Anonimas
5364
vadimas
5442
www.demotyvacija.lt/paieska/visi/tavo-nuomone-1235892.html
vadimas
5442
koks autorius rupestingas, jam turbut rupi kiekvieno pakomentavusio nuomone :)
Reda96
5442
Ooo taip.
Anonimas
5443
taip
Anonimas
5445
Taip
Anonimas
5446
aha,spejau;D
Anonimas
5446
agha
Anonimas
5446
Spėjau, žadėjau ir vasarą šiektiek pasidomėti tuo kas amn nesiseka, bet šnipštas :D
Fanatikeee
5446
taip
zilwis777
5446
#7 Vis dar mokais? ;}
povilasq
5446
ne, istojau i lsmu ir pasirasiau pasizadejima nerukyt...
Akvile
5446
Aha
Anonimas
5446
aha
sima48
5446
aha
Anonimas
5446
Man būtų laikas pradėti tiesiog mokytis, o apie geriau kolkas negalvoju.
Spameris
5446
Vis tiek blogiau jau nebebus įmanoma.
Anonimas
5446
Tai aišku spėjau
Anonimas
5446
Aš irgi jau susitaikiau su mintim, kad bbs gausis :)
fff
5446
Spėjau pažadėt,kad išvis nesimokysiu
Kojaskauda
5446
Bet taip tikrai bus xD
zilwis777
5446
Tikras talentas yra meluoti sau...
omerta
5446
Pazadet tai nepazadejau, bet bandau nusiteikti :)
Anonimas
5446
ne. jau nusiteikiau, kad nk vel nesigaus :D
Anonimas
5446
Aha.
zvp
5446
Taip!
|

