Ar išdrįstum - jam pasakyti, kad jis žemo ūgio?

2011.11.21 stanman
  • 122
26
bushido,remigijus, morkevicius,remyga







Nuotraukos nėra
Anonimas 4996    
Tai čia toks pat įžeidimas kaip V. Klitško aukštu vadint... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5104    
REMYGA!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5146    
#19 medi tau sakes
TheDemotivator 5164    
It's not the size of a dog in a fight, but the size of a fight in a dog.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5190    
Isdrisciau. Faktas, kad jam nesvarbu jo ugis, nes jis ir be jo pasieke tiek, kiek nei vienas is musu cia esanciu nepasiektume. Ne ugis, o smugis, eh? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5293    
Kiek cia laido riteriu... Cj susitiktu tai nei zodzio neismikciotu. Sako jei susitikciau butu taip ir taip, krc ereliai. Isivaizduoju jau kaip atsikeliat o jis dar stovi. Vaikuciai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5317    
as jam pasakiau tiesiai i akis kad jis mazas . potu zodziu 2 sawaites kazkur dingo ..:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5322    
As tai ateiciau nusauciau o tada kai guletu kaip balvonas pasakyciau kad tu mazas :D:D:D Trololol Problem?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5324    
no problem
Nuotraukos nėra
Anonimas 5325    
Anksciau tai Kaune, Titane (Undinej) sportavo, uzsuk "as"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5325    
Ei tu piply bl*t! Nori snuki ismalsiu? Va ir isdrysau, jei nepatenkinti duokit jo telefona, adresa!
povilasq 5326    
na ir ka jis padarytu? trenktu man i kelieni?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
pasiktum ir patapsnotum
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
pasiktum ir patapsnotum
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
Remigijus Morkevicius
anonimas 5326    
čia įžeidimas turėtų jam būti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
pilnai dvarfu pavadinciau nes as uz ji kietesnis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
Manyčiau, kad jam visai vienodai kas ka pasakytu, ne vaikas gi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
Oj neeee
fin 5326    
jo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
tai jo isdrysciau. jis pats supranta kad zemo ugio ir jei jis aukstas butu jis butu 0. tik reikia ta zemo ugio tinkamu tonu sakyt ir priderint prie konteksto :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
jis zemo ugio ;D
bybydejau. 5326    
jei noreciau i ligonine tada jo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
#2 1.68m
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
o koks jo ugis?
gyzmau 5327    
tai kad neatrodo zemas l
Grįžti į viršų