Tai čia toks pat įžeidimas kaip V. Klitško aukštu vadint... :D
Ar išdrįstum - jam pasakyti, kad jis žemo ūgio?
Anonimas
5000
Anonimas
5108
REMYGA!!!
Anonimas
5151
#19 medi tau sakes
TheDemotivator
5168
It's not the size of a dog in a fight, but the size of a fight in a dog.
Anonimas
5195
Isdrisciau. Faktas, kad jam nesvarbu jo ugis, nes jis ir be jo pasieke tiek, kiek nei vienas is musu cia esanciu nepasiektume. Ne ugis, o smugis, eh? :)
Anonimas
5297
Kiek cia laido riteriu... Cj susitiktu tai nei zodzio neismikciotu. Sako jei susitikciau butu taip ir taip, krc ereliai. Isivaizduoju jau kaip atsikeliat o jis dar stovi. Vaikuciai...
Anonimas
5322
as jam pasakiau tiesiai i akis kad jis mazas . potu zodziu 2 sawaites kazkur dingo ..:D
Anonimas
5327
As tai ateiciau nusauciau o tada kai guletu kaip balvonas pasakyciau kad tu mazas :D:D:D Trololol Problem?
Anonimas
5328
no problem
Anonimas
5329
Anksciau tai Kaune, Titane (Undinej) sportavo, uzsuk "as"
Anonimas
5330
Ei tu piply bl*t! Nori snuki ismalsiu? Va ir isdrysau, jei nepatenkinti duokit jo telefona, adresa!
povilasq
5330
na ir ka jis padarytu? trenktu man i kelieni?
Anonimas
5330
pasiktum ir patapsnotum
Anonimas
5330
pasiktum ir patapsnotum
Anonimas
5330
Remigijus Morkevicius
anonimas
5330
čia įžeidimas turėtų jam būti?
Anonimas
5330
pilnai dvarfu pavadinciau nes as uz ji kietesnis
Anonimas
5330
Manyčiau, kad jam visai vienodai kas ka pasakytu, ne vaikas gi.
Anonimas
5330
Oj neeee
fin
5330
jo
Anonimas
5330
tai jo isdrysciau. jis pats supranta kad zemo ugio ir jei jis aukstas butu jis butu 0. tik reikia ta zemo ugio tinkamu tonu sakyt ir priderint prie konteksto :)
Anonimas
5330
jis zemo ugio ;D
bybydejau.
5330
jei noreciau i ligonine tada jo
Anonimas
5330
#2 1.68m
Anonimas
5330
o koks jo ugis?
gyzmau
5331
tai kad neatrodo zemas l
|

