Apsimesti laimingu nesunku! - sunku tokiu būti.

2011.02.16 cittrina
  • 134
10
Apsimesti laimingu nesunku!







Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
damn right #5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
cia tai tiesa man visada taip yra..:(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
effy♥
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Kurva,zmogas be plauciu
paranoia 5610    
galiu įgarsint :

1 foto: oh, it was a gooood feeling

2 foto: omg, I lost my innocent!!
NandP 5610    
Tai susisuk jointuką ir parūkyk.
povilasq 5610    
nu na...
Mimi 5610    
Visaip buna.tik nereik dirbtinu emociju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Galvoju pasakysiu žmonėm, kad gerai viskas sekasi ir panašiai, ir po tos dienos super nebesisekė.
Nuotraukos nėra
gabutemiau 5610    
oj tik nevaidinkit nelaimingu..Reikia is karto suprasti kas yra tikroji nelaime...
Grįžti į viršų