Apsimesti laimingu nesunku! - sunku tokiu būti.

2011.02.16 cittrina
  • 134
10
Apsimesti laimingu nesunku!







Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
damn right #5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
cia tai tiesa man visada taip yra..:(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
effy♥
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Kurva,zmogas be plauciu
paranoia 5608    
galiu įgarsint :

1 foto: oh, it was a gooood feeling

2 foto: omg, I lost my innocent!!
NandP 5608    
Tai susisuk jointuką ir parūkyk.
povilasq 5608    
nu na...
Mimi 5608    
Visaip buna.tik nereik dirbtinu emociju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
Galvoju pasakysiu žmonėm, kad gerai viskas sekasi ir panašiai, ir po tos dienos super nebesisekė.
Nuotraukos nėra
gabutemiau 5609    
oj tik nevaidinkit nelaimingu..Reikia is karto suprasti kas yra tikroji nelaime...
Grįžti į viršų