Apsimesti laimingu nesunku! - sunku tokiu būti.

2011.02.16 cittrina
  • 134
10
Apsimesti laimingu nesunku!







Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
damn right #5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
cia tai tiesa man visada taip yra..:(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
effy♥
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
Kurva,zmogas be plauciu
paranoia 5609    
galiu įgarsint :

1 foto: oh, it was a gooood feeling

2 foto: omg, I lost my innocent!!
NandP 5609    
Tai susisuk jointuką ir parūkyk.
povilasq 5609    
nu na...
Mimi 5609    
Visaip buna.tik nereik dirbtinu emociju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
Galvoju pasakysiu žmonėm, kad gerai viskas sekasi ir panašiai, ir po tos dienos super nebesisekė.
Nuotraukos nėra
gabutemiau 5609    
oj tik nevaidinkit nelaimingu..Reikia is karto suprasti kas yra tikroji nelaime...
Grįžti į viršų