Apelsinas - Moterys, ir Vyrai į jį žiūrėdami isivaizduoja skįrtingus dalykus.

2010.04.23 cigo
  • 135
47
Apelsinas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5027    
Vaisių įsivaizdavau.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5320    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
Didelis mandarinas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
Vyrai mato vaisiu, moterys celiulita :D nes apelsino zievele primena celiulito pazeista oda :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Superinis apelsinas, na o demotyvacija, tai nelb :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
#35 Patiiko. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Vyrai vaisiu moterys CELIULITA!
swordz60 5795    
Hm. Aš tai įsivaizduoju vaisių. O ką moterys tada įsivaizduoja? :/ nesamonėėė
Pekla 5802    
#39 Kkkkknife:D
Auriss 5817    
Nu blet apelsinas ir psio. Cia nea celiulitas.
Nuotraukos nėra
cigo 5817    
death of annoyng orange :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
Na nežinau ką jūs visi matot, bet aš matau vaisių :)))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
dviračio ratas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
kuo toliau man tuo smagiau ziuret ne paveiksliukus,o komentarus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
Aš įsivaizduoju annoying orange :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
Ah kaip sultyngai ir skaniai atrodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
as tai matau apelsina, ir neisivaizduoju kaip galima matyt "ka nors pailgo"... TAIP AS VYRAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
pz,, tai net nk nebegalim normaliai valgyt neįsivaizdavus? krw čia toks ŠŪDAS. celiulita kokį dą celiulitą?
#4 #5 SUTINKU
#11 b :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
as isivaizduoju kaip skaniai ta saldu apelsina suvalgyciau xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
Apelsinas kaip apelsinas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
celiulita zmones mato tik todel, kad jie yra reklamu aukos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
Hahahaha komentarai :D #5 #11 ;D graudu siaip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
a ko tiek klaidų privelta ?? :D
Nemiga 5890    
Gal aš dar tiek nepriaugau, bet net nebūčiau pagalvojus, kad čia celiulitą galima įžvelgt. : D Kai pasakė - supratau : DD
Nuotraukos nėra
cigo 5896    
#22 as manau kad tu nesupranti kad cia paimtas vidurkis(kitajp sakant dauguma) blet... o galvoji tik kad tu viena esi cia ar ka???tau taip o kitom kitajp kaj pasensi biski vaika isgymdysi ir prades cililitas darytis tj ciuju tada pasikeis visas tavo "matymas"...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
tai kad abejoju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
Na, aš esu mergina ir žiūrėdama į apelsiną matau apelsiną. :D Manau kas kam galvoje tas tą ir asocijuoja su esamais daiktais/dalykais. Jeigu mergina/os žiauriai bijo ar kompleksuoja dėl to celiulito tai tą ir matys. Taip, kad ne visos mato tą patį. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
Kai pirmą klasę baigsi parašyk dūchų dūche tu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
Kai pirmą klasę baigsi parašyk dūchų dūche tu :D
Nuotraukos nėra
cigo 5904    
#14 bent vienas dar smegenu nepamete.... :|
Vyncas 5905    
Ass
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
#5 blet prajuokinai frutifilas:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
tai čia px yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
Kodel paskutiniu metu visoki slamsta patvirtina?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
Vyrai įsivaizduoja vaisių, o moterys - celiulitą. Ko čia nesuprast ? :-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
nsp?
Nuotraukos nėra
Mr47 5906    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
VYRAI ĮSIVAIZDUOJA BYBĮ, O AŠ AGURKUS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
nu moterys tai celiulita, o vyrai tai nemanau kad krutine
Nuotraukos nėra
Ladex 5906    
o moterys celiulita ;D taip kd jegu nesuprantat tai ir nestumkit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
nesamone :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
ir kazka tokio patvirtino? :D mjioooo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
blet valgau ir tiek, fruitofilas kazkoks nx autorius
Tolkas 5906    
Čia tai šūdų, šūdas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
#1 pritariu
cloudmaker 5906    
Spėju esmė tame, kad vyrai įsivaizduoja krūtinę..? O moterys ką?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
?
Grįžti į viršų