Kazkada ime interviu ir buvo klausimas apie antra vieta, tai Kimis pasake, kad tai pralaimejimas. 1 tarp pralaimejusiu ar kazkas tokio. Manau cia su tuo susija.
Antra vieta- - pirma tarp nevykėlių
Anonimas
5521
Anonimas
5763
paveiksliukas tj nelb - formulėj ir antra viena iškovojama
Anonimas
5771
o tai kas antroj važioja čia? XD
Anonimas
5785
Antra vieta nevykeliu vieta tampa tik tada, kai esi kieno nors laikomas geresniu uz pirma :)
Anonimas
5785
Kaip per FIFA 2010 pasakė - antra vieta reiškia pralaimėjimą.
Anonimas
5786
Gryna tiesa, 3 vieta geriau negu 2, 2 geriau tik tuo kad sidabras, o šiaip tai 3 vietą tu laimėjai, o 2 pralošei. :)))
Anonimas
5786
second place is the first loser. ;D
Anonimas
5787
#8 Dar nežinia kaip čia bus.. :) Jis labai norėjo sudalyvauti WRC (World Rally Campionship) Ferrari, net šymet jam moka 17mln eurų, kad jis neišeitų ir nerungtyniautų kitoje ekipoje, tad manau, kad kitą sezoną arba gal biškį vėliau, bet tikrai dar išvysime už Ferrari bolido vairo. :)
Plektruda
5787
Kimi... gaila nebegrįš į F-1.. :(
Anonimas
5787
Autoriau(e) eik dar su barbem pazaist, nes apie sporta nieko nenuotuoki. Idiotiska demo.
Anonimas
5787
Ir kokio senumo ta foto lari, tu lari? Metai tau jau senai?
Anonimas
5787
toke sena foto kad...
Anonimas
5787
lempinė demotyvacija
Anonimas
5787
Tiesa, o kiek babkių užkala ta antra, trečia, ketvirta vieta?Palei kaikurių mąstymą tai net neapsimoka ten lenktyniaut jei ne pirmas, ot glušpetriai :D
Anonimas
5787
Nuo kada kimis ir ferrari nevykeliai
NeedFeed
5787
tiesa :)
|

