ech barakas... =)
Antidepresantai.
Anonimas
5573
Rokelisc
5605
jai isgere 1 tai tomet jau reikia i kapines varyt aplankyti :D
NandP
5614
Dėja jo draugai irgi buvo stresuoti ir per vakrą liko ti antidepresantų pakuotės :)
Anonimas
5623
#5 gal geriau tiktu spintelei, o ne saldytuve. :D
Anonimas
5627
gaila pas mane jie ilgai neužsibūna :D
Anonimas
5643
mhm....tokie neblogi antidepresantai:)
Anonimas
5644
šaldytuve čipsų? :D
Vai2kas
5644
puikus antidepresantai.;D
Anonimas
5645
kiekvieno vyro svajone..o kitam saldytuve galetu but dar cipsu prigrusta:):)
Anonimas
5646
demotivuoja kad ir kox mazas saldituvas bebutu bet galima sutalpinti y jy 90buteliu alaus :D
Anonimas
5646
#2 demotyvuoja netureti tokio saldytuvo pilno alaus
Anonimas
5647
ir ką čia demotyvuoja? ;o
Anonimas
5647
Snaiges saldytuvai nemirtingi :)))
|

