man patinka sitas zmogelis. jis visai neliudi, kad yra storas. optimistas :))
Anoreksija - Jis netik nugalėjo ją, bet dar ir nužudė.
Anonimas
5483
Anonimas
5722
xD
Anonimas
5755
nei uzdirbes nei praleides cia tik anglijos lietuvis ir viskas
Anonimas
5759
#15 :D
Anonimas
5761
Cia Anglijos Lietuvis uzdirbes per daug pinigu ir nezinantis kur juos leist apart maisto .
eclipse-nsx
5761
Jis labiau ne nugalejo anorexija, o pralaimejo makdonaldui ;D
Anonimas
5761
#12 taiklesne :D
Anonimas
5762
#9 stori (labai) sunkiai paeina, problemos su sanariais ištisai. O tave sulaužyt bet kas gali, tik noro reikia.
Inferis
5763
Anonimas
5763
:D
Anonimas
5763
#7 tu durbut pederastas ;o ;o ;o ;o
Anonimas
5763
#6 haha as nestoras, is tikro as net labai lengbvas ir priaugt svorio noreciau, as tik seip primeciau ar geriau but skeletu ar tesliui, nu nzn mano nuomone tesliai bent jau pasidrakint gali, skeletus kaip degtukus lauzyt ;D
Anonimas
5763
#2 is storu nors paprikolint galima o is anoreksiku nelabai , gaila kazkaip ju :/
Anonimas
5763
#2 kazkas storas ir labai piktas :D
Anonimas
5763
:D ziaurus bet juokingas :D
Anonimas
5763
Nuzude :D
Anonimas
5763
geras sitas :D
Anonimas
5763
jau geriau storoas zmogus, bent jau valgo ir atrodo priimtiniau negu kaulu kratinyssveriantis vos 30kg ir valgantis 2 pupas per diena.
Anonimas
5763
First :D
|

