nepanasu i ilgauska
Alone in the dark
killer731
5064
Anonimas
5155
vsio kurejui sitos demotivacijos zopa bus :D
Anonimas
5176
ilgauskas
Anonimas
5553
rofl geras anikdotas, baikit su tuo rasizmu jau senai tie laikai praeja... jei afisuoji rasizma tai gal greiciau ir esi rasistas :D
Anonimas
5553
21 Eik tu nachui, gerai? :D
Anonimas
5556
kas gi kitas numes rasistiniu prikolu, jei ne kaimieciai litovcai.
Anonimas
5558
:D
Anonimas
5558
Amerika , dega mokykla, vienas ugnegesys meto vaikus per langa kitas apacioje gaudo, po pusvalandzio gelbejimo, tas is virsaus sako apatiniam, : E! O kodel tu negru negaudai? Apatinis atsako: Eik tu nahui , galvojau sudege...
Anonimas
5558
Go die gaidziai rasistai, negriukai piso jusu motinas, GRYBU SPOROS jus blt :D
Anonimas
5559
sustume Ilga krc :D
Anonimas
5559
Ilgauskas in the dark :D
Anonimas
5559
durniai cia lietuvis
pelislovas
5559
black&white=nigger
Anonimas
5559
ko stumet dbl krc taigi irgi zmones jie yra taj jiem kai dzeksnui spalva pasikeist ir atrodyt kaip begemoto sikna? nemanau
Anonimas
5559
Rasistai jus blt. :D
Anonimas
5559
Kad jus tik galėtumėt čia pabūt nesijuokia...
Punceka
5559
Guga, demo atrinkta anksčiausiai sukurta iš visų: balanžio 3 ar 4d. Visos kitos jau buvo vėliau sukurtos.
Anonimas
5559
I see light in the dark
Anonimas
5559
bibby baltaodis stovi su jais
Anonimas
5559
krw, lebronas koks patenkintas :D
rokas111
5559
Neblogai :D
Derogan
5559
Alone in the dark...ever and forever... amen. Žvengia visi, o tas tokią rožą tipo ryžtingo išmetes ;\.
Gugaa
5559
Kodėl trini mano komentarus? Gėda, nes visi sužinos, kad nuo manęs nusikopinai ir nuotrauką ir žodžius? :) fail
Gugaa
5559
Galėtum bent jau savo susikurt, o ne nuo kitų kopint. :) Nuotrauka ir žodžiai - mano kurti. Gėda. :)
Anonimas
5559
gi bibby stovi šalia. nealone.
Anonimas
5564
Dar jis bando issiverst ka kiti sako..o kiti jau zvengia
|

