jo širdis jaučia wisada;)
Akys nemato - Širdies neskauda
Anonimas
5400
Anonimas
5514
#11, visiskai tau pritariu.
Anonimas
5575
:D sitas geras :D
Anonimas
5602
Akys nemato,bet tai nereiskia kad sirdis nejaucia!
Anonimas
5622
Taip išeina, kad visi mes galim būti neištikimi. Su tokiu mąstymu tegu greičiau žlunga Lietuva.
Anonimas
5642
coooock! ! !
Anonimas
5644
Todel ir nepasitikiu niekuom >.<!!
Anonimas
5652
biseksualai.. :D
Anonimas
5652
Geras!!!
Anonimas
5658
FUCK EMO!!!
Anonimas
5659
#4 negera???
Anonimas
5660
nu jau uzkniso ta pati mintis, tas pats paveikslelis..
Anonimas
5660
Bet sirdis jaucia...
povilasq
5660
BUVO...
Anonimas
5661
ziauru..
|

