menulio uztemimas
Aklumas - Vienintelis paaiškinimas, kam nešioti akinius nuo saulės, naktį
Anonimas
5224
Anonimas
5485
Exus - gerbiu komentara :D
Anonimas
5486
sudas o ne demotyvacija
Anonimas
5488
Kita priezastis, kad nesimatytu, nakti grizus namo, istatytas fanaras xD
Geras_Iksas
5489
siniaka slepia
Anonimas
5489
#4 Akiniai, tavo žiniai, ,,madingi" tik atkartoja tam tikrus gamtos dėsnius, tarsi suteikia naują fenotipą, kuris gali būti dažniausiai panašsu į kokio gyvūno... Pieva ta mada...
Anonimas
5490
#4 Stilius turėtų būti laiku ir vietoje
Anonimas
5490
#4 Eik tu nx, genijus, pats sugalvojai ar tevai pasake?
Anonimas
5490
Nežinantiems : akiniai stiliaus dedtalė. So..
Anonimas
5490
Nesamone
QurTu
5490
nu dar yra antras paaiskinimas durnumas
Anonimas
5495
hahahah :D
|

