jo, daryk isvadas ar tik nebusi kartais zydras .:)<
Akivaizdu - Kad kiekvienam iš mūsų taip buvo nutikę N kartų
Anonimas
5147
Anonimas
5176
Hmm... Man kazkaip to nebuvo... Daryt isvadas man jau? :D
Anonimas
5256
jis ryzas
Rocknroll
5427
man sitas nuotykis tesesi 4 metus bet kadangi toks durnas buvau tai net ir neuzkalbinau iki siol
Anonimas
5427
Akivaizdu, kad čia ne demotyvacija. Greičiau jau CaptainObvious'acija.
Anonimas
5429
Ne N kart o D kartu..
Anonimas
5429
Turbut pana rekdama pabegtu.
Rufkenas
5429
#1 xD
Dimka
5429
:D
|

