jo, daryk isvadas ar tik nebusi kartais zydras .:)<
Akivaizdu - Kad kiekvienam iš mūsų taip buvo nutikę N kartų
Anonimas
5144
Anonimas
5174
Hmm... Man kazkaip to nebuvo... Daryt isvadas man jau? :D
Anonimas
5254
jis ryzas
Rocknroll
5425
man sitas nuotykis tesesi 4 metus bet kadangi toks durnas buvau tai net ir neuzkalbinau iki siol
Anonimas
5425
Akivaizdu, kad čia ne demotyvacija. Greičiau jau CaptainObvious'acija.
Anonimas
5427
Ne N kart o D kartu..
Anonimas
5427
Turbut pana rekdama pabegtu.
Rufkenas
5427
#1 xD
Dimka
5427
:D
|

