Nu nieko gero tie papai :D, jos akys zymiai grazesnes uz tuos papus :)
Akių kontaktas, - kai matai viską, išskyrus akis.
Anonimas
5175
Anonimas
5210
Pfff easy :) Bet reikejo antra karta atsukt grozybem apziuret :D
Anonimas
5238
#14 :D
Anonimas
5239
Per pc nera kas, bet realiai tikrai neiseitu...
Anonimas
5239
Nors islaikiau akiu kontakta su jos papais..
Anonimas
5239
pasak facebukieciu, jeigu negalvoji pimpalu, arba nesi krva, esi ne tos pakraipos.
Anonimas
5239
Tipo sunku buvo... Nk ten gero tik veidas grazus
dewaperang
5239
Nu jai taip, tai kai paklausi ( jei paklausi, nes man nedega šis reikalas) tai parašyk, čia, kad rasčiau. Svarbiausia kad ŽALGIRIS laimėtų :D
Taute
5239
oh god :O
zvp
5239
#7 Mums ir patiems parūpo ;D
Rocknroll
5239
nesamone.tai zemina
dewaperang
5239
Nereikia zvp, negaišk laiko laiko del smulkmenų, aš rimtai, nereikia!
zvp
5239
Skųsimės adminui, darysim tvarką ;)
dewaperang
5239
Na taip žinau tai, bet kad jau seniai nekyla koks 2 mėn. ir komentuoju, ai px ne tame esmė, svarbu geras demotyvacijas kūrti :] . Ačiū ir sekmės
zvp
5239
#2 Reitingas skaičiuojamas apimant ir Tavo komentarus, patvirtintas demotyvacijas, jų vertinimus ir pan, nepatvirtintas demotyvacijas ;)
Anonimas
5239
perziurejau . easy....
dewaperang
5239
Moderatoriai, kodėl mano reitingas kaip buvo pradžioje 504 dabar 504 ir visados per amžius 504? Ir demotyvacijas dedu..
Anonimas
5239
fap fap fap... pralaimėjau pačią pirmą sekundę:)
|

