jo prisimenu varzybas... (mm) grynai taip pat susikaupi ir nieko nematai ;D
Akimirka, kai atrodo - Kad visas pasaulis sustojo
Anonimas
5528
Anonimas
5533
Laaabai pažįstamas jausmas. Atrodo kad aplinkuj nieko nėra,tik tu vienas ;D
Anonimas
5533
Ziuriu tarp moderatoriu lengvaatleciu rasta
Anonimas
5533
Tas pats per plaukimo varzybas kai atsitoji ant bokstelio ir buna startas :)))
indas
5533
Jo, ta akimirka visiskai atsijungi nuo pasaulio ir lauki to suvio ;D
Lukis28
5533
kai buciuojies pirma karta irgi tas pats :D
Teenagor
5533
na lieva demo, bet tą jausmą esu 100 kartų patyręs, neapsakomas jausmas..
|

